מחקר מוכיח למה אתה צריך לשתות חלב לאחר אכילת עוגיות

כולנו היינו שם לפני כן – הרגשתנו נרגשת מיד אחרי שספקנו שן מתוקה שהיתה לנו כל היום. זוהי תגובה נפוצה למדי, אבל האם תהית אי פעם למה אתה מרגיש מיד צמא לאחר אכילת הסוכר?

ובכן, אתה בטח יכול היה לנחש עד עכשיו כי יש סיבה מדעית מאחורי למה הרבה מאיתנו מעדיפים לאכול את העוגיות שלנו עם חלב, ולמה אתה תמיד להגיע כוס מים רק שניות לאחר השמדה גלידה גלידה.

הסיבה העיקרית מדוע אנו הופכים צמא לאחר אכילת ממתקים יש הרבה מה לעשות עם הדרך סוכר אינטראקציה עם התאים בגוף שלנו. לדברי אינדיאנה מדיה ציבורית של רגע של מדע, בליעת הסוכר מעורר את אותם רגשות של צמא כי אכילת מזון מלוח עושה. בדומה למה שקורה לאחר אכילת הרבה מלח, החלקיקים במזונות עם תכולת סוכר גבוהה יכולים לעשות את דרכם לתוך זרם הדם שלכם מיד לאחר שאתם צורכים אותם. כאשר הם מסתובבים סביב, המים הוא שלף מתוך תאי הגוף שלך לתוך זרם הדם שלך כדי להחזיר את האיזון. זה מוביל לתגובת שרשרת של אירועים המסתיים בגוף שלך שולח הודעה למוח שלך שמפעיל את הצמא שלך.

כמובן, לפעמים את האינסטינקט הראשון לאחר חווה רגשות של צמא לאחר קינוח היא להגיע למשקה מתקתק. אבל, כפי שציינה ד”ר קרוליין אפוביאן כאשר היא דיברה עם Health.com, לא היית עושה בדיוק את הגוף שלך כל טובות על ידי שטיפת חטיף מתוק עם משקה אפילו מתוק.

“אתה לא רק מבלבל את מערכת האיזון האנרגיה שלך על ידי לשים יותר סוכר לתוך הגוף שלך, אבל גם מקבל המון קלוריות ריקות.”

אז אתה מקבל את תמצית, נכון? בפעם הבאה שאתה מסתכל כדי להרוות את הצמא שלך לאחר מתמכר חטיף מתקתק, הפתרון הטוב ביותר שלך הוא לשתות כוס (או שתיים) של מים.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...