תיק זה נותן לך את אבא בוד אתה תמיד רוצה

אי שם לאורך הדרך, הרעיון של אבא bod נולד, ו frat בחורים בכל מקום שמחה. מוגדרת כהלכה “איזון נחמד בין הבירה הבטן לעבוד”, זה הבוד עשוי בקרוב להיות זמין במשרה חלקית לכל מי שרוצה לשלם 30 $ על חבילת פאני שעיר למראה. אתה יודע, כמו שאתה עושה.

ההמצאה המטופשת (והמטרידה במקצת), המכונה “האלבום”, נוצרה מעצבת אמנות בת 27 מאנגליה בשם אלברט פוקיס. הוא אמר מטרו בלונדון, “עשיתי את Dadbag כי אני נואש יש אבא אבא, אבל אני גם מודאג מאוד על הסיכונים הבריאותיים הקשורים אליו.”

צפה בהודעה זו על

#dadbag

פוסט משותף על ידי Dadbag – המקורי (@ Thedadbag) ב

למרות ההערה היה ככל הנראה בצחוק, מי יודע, אולי יש אנשים בחוץ שרוצים אבא אבא זמני זה לא בא מן הכנפיים האחורי הולם. כל הדברים אפשריים בשנת 2017. התיק מתאים נמוך על המותניים שלך, נותן את האשליה של בטן שעיר תלוי, ויש לו שקית רוכסן. Pukies אמר HuffPost הוא חוזה לקוחות ממלאים אותו עם פריטים הקשורים אבא – בירה, רפואה, סנדוויץ ‘, משקפי שמש.

בעוד חבילת פאני אינו זמין למעשה למכירה עדיין, Pukies אומר שהוא מחפש יצרנים שוקל ליצור Kickstarter עבור הפרויקט. יש לו שש גרסאות משורטטות כדי להיות כלול על אבות שונים wannabe.

תמונה

הדאדבאג

יש לו גם אתר אינטרנט ו Instagram זה כבר שנאספו כמעט 10,000 עוקבים. TBD על אם אנשים באמת רוצים את התיק, אבל בכל מקרה, עכשיו אנחנו יודעים חבילת פאני נקרא “שקית bum” על פני הבריכה, כך הכוללת + + עבודה על חלק Pukies.

[h / t היום]

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...