חשוב: יש ציד נבלות צ ‘רנג קורה דיסני עכשיו

קח את ההזמנה הרשמית שלך לאכול כמו churros רבים כפי שאתה יכול לקבל את הידיים על: במסגרת Pixar Fest, דיסנילנד יצר את האתגר Churro, וזה בעצם ציד נבלות עבור קינוחים.

מעתה ועד ה -8 ביוני, יכולים בעלי המניות השנתית לאסוף מפה של 5 $ בכל אחת מעגלות הכורו המשתתפות. המפה תנחה אותך ארבעה ספקים ברחבי הפארק, שם אתה מוזמן להזמין צ’ורו המומחיות.

צפה בהודעה זו על

���� 2018 AP Churro Challenge .. COMPLETE! �� �� �� �� ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ ♀ “נעשה מחדש! ��man אני לא יכולה לחכות לכולכם לראות את הוידאו! ������ #pixarfest #churrochallenge #churros #churroholic #churroslocos

פוסט ששותף על ידי KT�� (@ktthedisneybear) on

אלה הם המהדורה מוגבלת churros כי יהיה על המכ”ם שלך:

קוקו צ’ורו

תמונה

באדיבות וולט דיסני וורלד

על פי הסרט החדש ביותר של פיקסאר, קוקו צ’וקו שוקולד מוגש עם רוטב שוקולד מתובל מקסיקני מתובל. מצא אותו על עגלת Churro Frontierland.

קווין של קווין

צפה בהודעה זו על

AP Churro האתגר! . . . #kevinschurro #apchurrochallenge #churro #disneyland #disneyap #foodsofdisneyland #disneygram #instadisney #pixarfest

פוסט ששותף על ידי Adrian (@ adrian_b81) בתאריך

לא כל churros הם קינמון. קווין של קווין יש ציפוי לימון במקום זאת, בתוספת מרוסק חלוקי פרי. זה זמין ב Town Square Churro Cart ברחוב הראשי.

פרסטו ארנב

צפה בהודעה זו על

עוגת גזר הוא כל כך טעים! ���� זה טעים כמו כורו רגיל אבל רוטב גבינת שמנת עשה את זה מרהיב! Roller אתה יכול למצוא את זה בעגלת churro בכיכר ניו אורלינס ליד האחוזה רדוף. התקרב כדי לראות את ניצוצות! ✨ עכשיו זה קסם של דיסני! וידוי: רק דיסני הוואי אחת אוהבת את העוגה גזר • • #disneyland #happiestplaceonearth #pixarfest #pixarfestfood #disneyeats #disneyfood #disneyfood #disneyfoodie #churros #churrochallenge #churrosmagazine # Carrotcake # Carrotcakechurro #dailydisneytrends #foodsofisneyland #fromhawaiitodisney #disneyhawaiimoms is

פוסט משותף על ידי דיסני Moms מ הוואי �� (@ disneyhawaiimoms) ב

עגלת הקניות של ניו אורלינס סקוור היא הבית של פרסטו ארנב צ’ורו, aka עוגת גזר קונדיטוריה שמגיע עם גבינת שמנת להקפיא רוטב טבילה.

נמלים על כורו

תמונה

באדיבות וולט דיסני וורלד

את עגלת churro של ארץ באג יש לו ללא ספק את chorestest churest של חבורה: זה סופג הקרח מקל מכוסה cocoa-krispies כמו דגני בוקר.

עבור כל churro אתה קונה, תקבל מדבקה על המפה שלך. אם אתה קונה את כל ארבעת, אתה יכול להביא אותו אל פינה AP בגן עדן לגאול סיכה מייק וסוליטי מעוטר ברכות לך על השלמת האתגר.

צפה בהודעה זו על

מי יעשה את האתגר Churro AP? זהו כפתור כזה חמוד! תודה @ everythingdisney55 לשיתוף! #churro #churrochallenge #apchurrochallenge #disneyland #disneylandresort #pixarfest #pixarfest #disneybutton #dlr #dca

פוסט ששותף על ידי דיסנילנד אנהיים (@disneyland_allfun) on

עכשיו, אם אתה לא בעל כרטיס שנתי, ואתה לא ממש מוכן לשלם כסף רב על חברות, אתה עדיין יכול להשתתף בגירסה משלך של האתגר churro – אתה פשוט לא תקבל כל swag חינם בסוף.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...