אנשים משועממים כי מקדונלד ‘ס רק טיפס מחירים בתפריט הערך שלה

רק קצת יותר מחודש לאחר שהשיקה את התפריט של McPick2 תמורת $ 2 – שממנו יכולים הלקוחות לקחת הביתה זוג המבורגרים, כריכי עוף, סדר מקלות מוצרלה או צ’יפס קטן תמורת שני דולר – מקדונלד’ס העלתה את תג המחיר. החל מ -29 בפברואר, התפריט החדש של McPick2 יחזיר אותך ל -5 דולר במקום.

יש גם שינוי שורה לתפריט הערך הלאומי הקרובה. זה יכלול את ביג מק, פילה- o-Fish, פאונדר רבע, ו -10 חתיכות עוף נאגטס – כל אשר ניתן לזווג עם צ’יפס. פריטים אלה עשויים להיחשב צעד למעלה מן האפשרויות הקטנות יותר על תפריט דולר עכשיו defunct (R.I.P.) ואת זוגות פשוטים על בקרוב להיות בדימוס $ 2 dock. ובכל זאת, האוהדים אינם מרוצים. והם לוקחים מדיה חברתית להתלונן על העלאת המחיר.

לאחר תפריט דולר שהושק בשנת 2002, זה לא היה עד 2012 כי כמה פריטים היו bumped עד 2 $ כל אחד. ואז שוב שנה לאחר מכן, אותם פריטים נרשמו עבור $ 1, $ 2, ו $ 5 כל אחד – עד McPick2 הגיע בינואר 2016, כלומר. זה גם ראוי לציין כי כאשר ביג מק הראשון פגע תפריטים ארצית בחזרה בשנת 1968, זה עולה 45 סנט (כ 3 $ היום). אז אולי שניים עבור 5 $ היא למעשה עסקה הגונה.

למרות שעדיין קשה לומר מה יקרה לניסיון האחרון של מקדונלד’ס להגביר את המכירות – במיוחד כאשר אתה יכול לזכות בארוחת בוקר של $ 1 בטאקו בל וחמש מנות במחיר של 4 $ ב Burger King.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...