פרסומות סופר קערה הטוב ביותר השנה כל על מזון

תמונה

זה הזמן הזה של השנה שוב, שבו כדורגל, מזון, ואלכוהול מתנגשים כדי ליצור את הקסום ביותר של ימים: הסופרבול. כמובן, אחד החלקים הטובים ביותר של אירוע הספורט מגהוואט הם פרסומות, ואת הנפקות השנה הם טובים יותר מאשר אי פעם.

סניקרס

בפעם הראשונה אי פעם, מותג הוא הזרמת חי בסופר בול. זו מודעה ייחודית של סניקרס תכלול אדם נהג, סוסים פעלולים, “ועוד כמה דברים שהם עדיין חושבים על.” אנחנו לא יכולים לחכות לראות איך זה יורד.

בודווייזר

באדווייזר החליט ללכת על המסלול החמור השנה, ואנו משבחים אותם על כך. המודעה שלהם מציגה את סיפורו של המייסד המייסד Adolphus Busch ומסע ההגירה שלו מגרמניה לסנט לואיס, מיזורי.

KFC

עוד אחד ברשימה: השנה היא הפעם הראשונה ש- KFC יהיה מפרסם ב- Super Bowl. המאפיינים המסחריים קנטקי דליים המאמן קולונל רוב ריגל וג ‘ורג’ יה גולד קולונל בילי ז ‘אן ב faceoff. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מי יוצא מנצח.

באפלו כנפיים פרועות

מוזר? כן. מסקרן? גם כן. ברט, אם הפרסומת הזאת היא הודעה שאתה יוצא לפרוש שוב, אנחנו כאן בשביל זה.

מגלשות

איזו דרך טובה יותר יש לנערה בגיל העשרה ליצור קשר עם משפחתה (וגנב ושוטר?) מאשר על ידי אכילת ה”סקיטלים “של נער חובב שזורק אליה? אה אהבה צעירה.

היינץ

אני חושב שזה בטוח לומר שרוב האנשים כבר מפחדים לבוא לעבודה ביום שני בבוקר לאחר הסופרבול. קדימה, לחתום על העצומה בהקדם האפשרי.

אבוקדו ממקסיקו

נקודה זו לא היתה יכולה לבוא בזמן טוב יותר. עם מס יבוא אפשרי מקסיקני מתנשא, אבוקדו היקר שלנו יכול להיות נפגע של אחד כתום גדול.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...