האם הייתם אוכלים סוכריות על מקל פיצה?

פיצה הוא אחד מאותם פריטי מזון כי הוא נערץ, מכובד, אכל עם נטישה בכל עת של יום, ומסיבה טובה. יש מחנות מוזרים המוקדשים לגאוניותה. ואל תבינו אותי לא נכון, אני למטה בשביל כמה פיצות, או מרק פיצה, או אפילו רק פרוסה טובה. אבל, פיצה … סוכריות על מקל?

חברת Lollyphile, הידועה בשם Quentin טרנטינו של משחק סוכריות על מקל, יצרה סוכרייה על מקל פיצה.

אתר האינטרנט שלהם מתאר את פיצות הפופצות כך: “באחד הרגעים הגרועים ביותר / סיעור מוחות הטוב ביותר שלנו, מישהו כאן אמר,” מה דעתך על פיצה? “ואז דבר אחד הוביל אחר והנה אנחנו. ועל כך, אני אומר, YOLO. מה הפגיעה בהרפתקה קטנה?

ייתכן שאתה חושב שאנשים אלה Lollyphile (ואולי אני עדיין אומר “YOLO”) הם מטורפים, אשר, תהיה תגובה מקובלת. אבל, תן לזה להיות ידוע כי Lollyphile כבר עושה הטעמים המורדים התחת של פופס במשך זמן מה עכשיו. הקופסה הפשוטה והקלאסית של פיצה פאלס מחווירה לעומת בייקון השוקולד וטעמי הגבינה:

צפה בהודעה זו על

האם ויתרת על החומר הטוב עבור #lent? #lollyphile # �� #chocolate #bacon #bluecheese

פוסט משותף על ידי קנדי ​​(@ lollyphile) ב

וכמה פעמים אתה רואה sriracha ו אבסינות מתובל pops?!

צפה בהודעה זו על

הסיפון את אולמות עם ענפים של #sriracha, #partygirl ו #absinthehe. מושלם עבור הבא שלך artisanal / bespoke / לופט תעשייתי מסיבת חג. קישור ל- #shop ביו Я # #Lollyphile #candy #lollipop #holidayparty

פוסט משותף על ידי קנדי ​​(@ lollyphile) ב

Lollyphile לוקח את האפיפיור שלהם לשלב הבא של טעם באמת שובר את התבנית כמו מה ממתק רגיל. אז מה האינטרסים שלך סוכריה, אם אתה טיפוס גבינה הרפתקני או סתם תפוח ירוק בחור / גל, כולנו עבור יצירתיות בעולם המזון. Lollyphile, לשמור לעשות לך.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...