[עודכן] קינמון טוסט קראנץ מוחץ אותו עם חטיף הראשון שלה מזון

עדכון: 27 ביוני 2018, 05:13. עבור כל אלה תוהה, למרות זרם של bites spotsings האחרונות, אלה כבר בחנויות מאז הקיץ של השנה שעברה! דובר של גנרל מילס אישר לדליש “הם היו בסביבה כבר בשנה האחרונה ואין תוכניות להפסיק אותם”.

…….תודה לאל.

הודעה מקורית, 15 ביולי 2017: עם בתי קפה, מילקשייק במזון מהיר, ומכוני גלידה שלמים המוקדשים למצרך ארוחת הבוקר, דגני בוקר בהחלט יש רגע ברגע זה. זה לא מפתיע כי אחד המותגים דגני OG, ג ‘נרל מילס, הוא amping את מוצריה גם כן.

בהתחלה הם הביאו בחזרה את Oreo-O האהוב שלנו, ועכשיו הם יוצרים חטיף חטיפים של קינמון טוסט שיש לנו לנוע במהירות לקטע המקפיא. קינמון טוסט קראנץ ביס הם רכים, קינמון סופגניות חורים עם קינמון מילוי בפנים. הם באים קפואים, והוא יכול להיות מחומם במיקרוגל בתוך 30 שניות.

את הדגיסות דגנים-סופגניות הם אמרו כי מגיע לחנויות עד סוף יולי. אם הם נשמעים מוכרים, זה יכול להיות בגלל טאקו בל היה מוצר דומה במהדורה מוגבלת בחזרה בשנת 2015, עם Cap ‘n Crunch Delights, דגנים מלאים חלב מלא דגני בוקר.

ג ‘נרל מילס גם הודיעה על קינמון תפוח טוסט קראנץ דגנים, כמו גם מהדורה מוגבלת נפוליטנית גלידה בטעמים קוקו פאף.

צפה בהודעה זו על

אילו מהמוצרים החדשים שלנו אתם מתכננים לנסות תחילה ?! קבל את כל הפרטים טעימים על המוצר האחרון שלנו שורה למעלה, על הבלוג שלנו (קישור ביו). #מזון

פוסט משותף על ידי מילס כללי (@generalmills) ב

הורד את הדליש אפליקציה היום.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...