הסיבה האמיתית בקבוקי מים יש תאריכי תפוגה

האם אי פעם הסתכלת בבקבוק מים טוב לגמרי והבחרת במוח שלך על מה יש תאריך תפוגה זעיר מוטבע על צדו? כאילו, מים לא יכולים לפוג למעשה, נכון?

כמובן שזה לא. לפי מדע חי, יש כמה סיבות שונות מדוע בקבוקי מים מגיעים עם תאריכי תפוגה, כל אשר לא צריך לדאוג לך יותר מדי.

הסיבה הראשונה היא למעשה די פשוט. מכיוון שהמים הם מוצר מתכלה, זה נדרש על פי חוק יש תאריך תפוגה מודפס על זה בדיוק כמו חלב, גבינה, או ביצים. עם זאת, אף על פי שהמים עצמם אינם פוקעים, בקבוק הפלסטיק שבו הוא מגיע, וזה יכול, בתורו, לגרום כימיקלים מן הבקבוק לדלוף לתוך המים להשפיע על הטעם הכולל שלה. אז אם אתה מוצא למצוא בקבוק מים גם אחרי תאריך התפוגה המודפס בבית שלך, זה בטוח לשתות אבל אתה צריך גם להיות מודעים לעובדה שזה לא יכול להיות סופר טרי יותר.

התעשיינים גם להפיק תועלת הדפסה תאריכי התפוגה על בקבוקי מים, כי הם בדרך כלל להשתמש באותם מכונות כדי בקבוק מים כפי שהם עושים כדי בקבוק sodas ומיצים. סודה ומיצים לפוג, כך חותמת תאריך אשר לא בהכרח אומר משהו על בקבוק מים יכול למעשה לעשות דברים קצת יותר קל ויעיל יותר עבור חברות אלה, בכך שזה לא ידרוש מים להיות בבקבוקים באמצעות שונה לגמרי מכונה או תהליך.

בעיקרון, תאריכי תפוגה אלה הם רק חבורה של תקנות ממשלתיות. אז בזמן שאתה צריך לבדוק את זה כדי לוודא שזה הולך טעם טרי, אתה יכול כנראה עדיין להירגע וליהנות ברוב המקרים.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...