אתה צריך לדעת על

לפעמים במטבח של דליש הכול עניין של משחק מילים. בעוד סיעור מוחות רעיונות מתכון, החלטנו לעשות משהו סופר over-the-top עם Oreos יהיה רעיון נהדר (כמובן). כשהשמיעו את אורו כמלה, המוחות החולים שלנו הלכו מיד ל”אוה הגדול” – ואיך אולי אורוגזמה יכולה להיות דבר. כי למה לא?!

תמונה

צ’לסי לופקין

ובכן, עשינו את זה דבר. לפי ההגדרה של דליש, אורוגזמה היא כל דבר שאחרי נטילת הנגיסה הראשונה שלך, מעורר את “אווס” ואת “אההה” ואת “הו אלוהים” כמו שום דבר אחר. למען האמת, הדבר הזה עורר תגובות פראיות כל הזמן שעשינו את זה. ברגע שזה יצא מהתנור, גמרנו.

תמונה

צ’לסי לופקין

הנה איך יש oreogasm: זה ביסודו של דבר Oreo- ממולא מחבת בראוני. במחבת, אתה מוזג חצי חביתה בראוני שלך (זה יכול להיות מאפס או מהקופסה), ולאחר מכן העליון כי עם שכבת עוגיות, ולאחר מכן להוסיף את החובט הנותר בראוני. הכיף לא נעצר שם: אז אתה דולף על כפית של וניל לזגוג ולהשתמש קיסם כדי לערבב אותו סביב הבלילה (היינו הולכים על אפקט עוגיות קרם כאן). הבא מגיע כתוש Oreos. שים את התינוק בתנור ולאחר מכן לרסן את עצמך! זה עומד להגיע אינטנסיבי. תן לזה להתקרר, ואז העליון עם גלידת וניל חם פאדג ‘חם ופשוט יש בזה. זה טהור Oreo אושר.

הווידאו נותן לך כל מה שאתה צריך, אבל אם אתה רוצה מתכון מדויק יותר, הראש כאן.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...