סביב חג המולד בעולם: קלאסיקה חג קלאסי

כמו כן known as the bread of Jesus, cougnou is a sweet treat made with raisins in the shape of an infant Jesus. It's a Christmas classic, and Belgians often enjoy it with a cup of hot chocolate.

משתמש
בעונת החגים הזאת, סע ברחבי העולם במטבח עם ארוחות חג המולד וחג החנוכה מרחבי העולם. מן המזון אתה אולי לא שמעו על (חושב עוגות אורז סגול) כדי קלאסיקות כמו עוגת בשר, אין מחסור בהשראה בינלאומית.רוצה לקחת את קצה זה בעונת החגים? יש לנו את האוסף המושלם של קוקטיילים מתוחכמים בשבילך. אם זה ממתקים שאתה מחפש, לבדוק את זה אוסף של עוגיות חג המולד וקינוחים.

כמו כן known as the bread of Jesus, cougnou is a sweet treat made with raisins in the shape of an infant Jesus. It's a Christmas classic, and Belgians often enjoy it with a cup of hot chocolate.

משתמש
בלגיה: קוגנו

ידוע גם בשם הלחם של ישו, cougnou הוא ממתק מתוק עשה עם צימוקים בצורת ישו התינוק. זה קלאסי חג המולד, ובלגים לעתים קרובות ליהנות עם כוס של שוקו חם.

קרנסקיייק — a cake made from almonds, sugar, and egg whites enjoyed on special occasions like Christmas and weddings — has a sweet structure: it gets its cone shape from many concentric rings stacked and held together with icing.

טום טומקינסון צילום
דנמרק ונורבגיה: קרנסקאקה

Kransekake – עוגה עשוי שקדים, סוכר, חלבון ביצה נהנו בהזדמנויות מיוחדות כמו חג המולד וחתונות – יש מבנה מתוק: הוא מקבל צורה חרוט שלה מן הטבעות קונצנטריים רבים מוערמים יחד עם הדובדבן.

ה entire country might just eat moros de guandules con coco for Christmas Eve dinner. Though it sounds complicated, it's simpler than you might think: All it takes is rice, pigeon peas, and coconut milk.

משתמש Plickecia34
הרפובליקה הדומיניקנית: מורוס דה Guandules con קוקו

כל הארץ אולי פשוט לאכול מורוס דה guandules con קוקו לארוחת ערב חג המולד. למרות שזה נשמע מסובך, זה פשוט יותר ממה שאתה יכול לחשוב: כל מה שנדרש הוא אורז, אפונה יונה, חלב קוקוס.

קציץ pies have been a British Christmas tradition since as far back as the 13th century. While some Brits still cook them with minced meat, these days, they're often made up of spiced fruits and sugar for a sweet dish.

פליקר
אנגליה: פשטידת מינס

פשטידות Mince היו מסורת חג המולד הבריטי מאז כבר במאה ה -13. בעוד כמה בריטים עדיין לבשל אותם עם בשר טחון, בימים אלה, הם עשויים לעתים קרובות של פירות מתובלים וסוכר למנה מתוקה.

זה's believed that about half of the country's yearly oyster production is consumed during the week between Christmas and New Year's Day — that's a whole lot of oyster food, but we don't blame the French for indulging in the delicacy at this special time of year.

באדיבות YumSugar
צרפת: צדפות

הוא האמין כי כמחצית הייצור השנתי של צדפות המדינה נצרך במהלך השבוע בין חג המולד לבין ראש השנה – זה הרבה אוכל צדפות, אבל אנחנו לא מאשימים את הצרפתים על מנת להתמכר מעדן בשעה מיוחדת זו של השנה.

לא Dutch Christmas meal would be complete without stroopwafels. The treat, made from two thin waffels filled with syrup in the middle, is often sold in streets as a Christmastime snack.

אנה מונט רוברטס
הולנד: Stroopwafels

אין ארוחה חג המולד ההולנדי יהיה שלם בלי stroopwafels. פינוק, עשוי משני waffels דק מלא סירופ באמצע, נמכר לעתים קרובות ברחובות כמו חטיף Christmastime.

זה's like Christmas cake for Italians. Panettone, a sweet bread in the shape of a dome, hails from Milan but is eaten throughout the entire country and is typically made using raising and candied citrus peels. It's not easy to prepare, though: Made from a sour dough starter, it rises several times, and takes a few days to bake.

משתמש ניקולה מאז 1972
איטליה: פאנטון

זה כמו עוגת חג המולד לאיטלקים. פאנטון, לחם מתוק בצורת כיפה, מגיע ממילאנו אבל הוא נאכל בכל רחבי הארץ, והוא נעשה בדרך כלל באמצעות קליפות הדרים וממתקים. זה לא קל להכין, אם כי: עשוי מבצק בצק חמוץ, זה עולה כמה פעמים, לוקח כמה ימים לאפות.

KFC — yes, Kentucky Fried Chicken — is a must-have Christmas meal for many Japanese, so much so that they'll line up for hours outside the fast-food chain on Christmas Eve. People even begin reserving buckets (or

Fadr משתמש kadluba
יפן: KFC

KFC – כן, קנטקי פריד צ’יקן – הוא חייב להיות ארוחה לחג המולד עבור יפנית רבים, עד כדי כך שהם יהיו בשורה במשך שעות מחוץ שרשרת מזון מהיר בערב חג המולד. אנשים אפילו להתחיל להזמין דליים (או “חביות המפלגה”) של עוף חודשים מראש.

ב many countries, including Mexico and those in Central and South America, tamales are a go-to Christmas meal. Cooking them takes a long time— making the dough, stuffing it with pork or other fillings, wrapping it in banana leaves or corn husks — and the process itself has become a holiday tradition.

באדיבות YumSugar
אמריקה הלטינית:

במדינות רבות, כולל מקסיקו ואלה במרכז ודרום אמריקה, tamales הם ללכת לארוחת חג המולד. בישול אותם לוקח זמן רב – מה שהופך את הבצק, ממלאים אותו עם חזיר או סתימות אחרות, עוטפים אותו עלים בננה או קליפות תירס – ואת התהליך עצמו הפך למסורת החג.

זה's bright purple, it's made using bamboo, it's a Christmas dessert? In the Philippines, it is. Puto bumbong, a rice cake made of rice cooked in bamboo tubes before it's steamed, gets its color from the mixture of sweet and black rice. Once cooked, it's usually topped with butter, sugar, and grated coconut.

Flickr משתמש שבשתיקה requiem (joanneQEscober)
הפיליפינים: פוטו בומבונג

זה סגול בהיר, זה נעשה באמצעות במבוק, זה קינוח חג המולד? בפיליפינים, זה. פוטו בומבונג, עוגת אורז עשויה אורז מבושל בצינורות במבוק לפני שהיא מאודה, מקבל את צבעו מתערובת של אורז מתוק ושחור. פעם מבושל, זה בדרך כלל עם חמאה, סוכר, קוקוס מגורד.

<p>בדוק עוד מנות השראה מ <i>YumSugar:</i></p><p><b>גישור תרבויות עם מזון: מסורות חתונה גלובלי</b></p><p> <b>לטעום את ארצות הברית: 50 איקוני אמריקאי מזונות מ- A עד Z</b></p><p> <b>מתנה שף שאפתן אלה 15 כלים חיוניים</b></p><p>“title =” עוד רעיונות גדולים ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/320×320/54f642f1473d8_-_holiday-foods-world-intro-ys1212-de.jpg?resize=480 : *<br/>/></picture><p></span></p><div class= משתמש ניקולה מאז 1972, שרה יו, Flickr משתמש Bordecia34

עוד רעיונות גדולים

בדוק מנות השראה יותר מ YumSugar:

גישור תרבויות עם מזון: מסורות חתונה גלובלי

לטעום את ארצות הברית: 50 איקוני אמריקאי מזונות מ- A עד Z

מתנה שף שאפתן אלה 15 כלים חיוניים

Loading...