5 אנשים אנשים לא רוצים בחג ההודיה שלהם

ישנם שני סוגים של אנשים ביום חג ההודיה: מארח ואורחים. אם אתה נופל לתוך הקטגוריה האחרונה השנה, יודעים כי ישנם גם שני סוגים של אורחים: נהדר וממ. אתה כבר יודע את הכלל החשוב ביותר של נימוסים, אשר היא לא להופיע בידיים ריקות. נסה לתכנן משהו שיתאים יפה עם התפריט של המארח. אם היא טוענת “תביאו מה!” להתקדם בזהירות. כאשר יש ספק, להביא אלכוהול; תוסס הוא תמיד בחירה קלאסית. רק לא להופיע עם אחד מאותם חמש מנות.

1. סלט ג’ל

תמונה

לא אכפת לי אם זה פלורסנט או פיסטוק ירוק, מנדרינה כתום או חמוציות, זה מסה מצועצע, טעם מלאכותי לא יתקבל בברכה ליד השולחן בשנת 2015, אלא אם כן זה בצורת ג ‘ל- O ירו, אשר יש אלכוהול ולכן מקובל לחלוטין.

2. שעועית ירוקה קסרול

בצל and cremini mushrooms sauteed in butter infuse the creamy sauce atop this classic dish with rich flavor. Prepared in a mere 30 minutes, there are plenty of reasons this dish is a tradition.Recipe: Stovetop Green Bean Casserole

תנור קערה שעועית ירוקה
קייט מאתיס

או, באופן ספציפי יותר, שמנת משומר של מרק פטריות. היא צועקת – ומריחה – שנות החמישים בדרך הגרועה ביותר שמסורת חג יכולה. אם זה הטעמים שאתה אוהב, אני מקבל את זה. מסורות יכול להיות קשה לשבור, במיוחד בהתחשב איך הם מושרשים הריח והטעם. אבל הגיע הזמן לחקור דרכים מעודכנות יותר ומפתיעות כדי לקבל את התיקון שלך, כמו תבשיל שעועית ירוקה עם טבעות בצל במקום צרפתי או שעועית ירוקה חבוטה עם לטבול שמנת “שמנת.

3. תסמונת קורן

תמונה

פליקר

בזמן שאנחנו מדברים, אולי לעקוף כל דבר מתובל עם המילה ‘פודינג’. (אם הלב שלך מוגדר על הדברים, ללכת על זה טעים דלעת פאי לטבול.) עם פודינג תירס, קשה להסיר את המרקם המושלם. אפלצ’יאן fave הוא גם gelatinous ברוטו או נזוף מדי. לשחק את זה בטוח לדלג.

4. מבושל ברוסלים sprouts (או באמת כל דבר מבושל)

תמונה

ז

מאז הבנתי כמה אני אוהב נבטים בריסל, אני השיקה מסע אישי כדי לגרום לאנשים לחשוב מחדש על הירקות לנצח לדחוף את הזיכרונות ילדותם המר. כאשר אתה לא מקבל יצירתי עם cruciferous, זה מחזיר את טובה עם טעם, bland עני. לעשות טוב יותר ולהפוך נבטים בריסל לתוך crostini, דברים אותם כפי שאתה פטריות, או להכין סלט מגורר (אשר, בונוס, אתה יכול להתקדם ליום הגדול).

5. מגש ירקות

תמונה

בטח, יש סיכוי משחק כדורגל blaring איפשהו בחג ההודיה שלך, אבל לשמור על חטיפים סופרבול מוגבל יום המשחק התמקדו אירועים. חג ההודיה הוא חג האוכל הגדול ביותר של השנה. אתה יכול לעשות זאת. מאשר לעצור את הסופרמרקט בדרכך לחברים שלך ולקטוף גזר התינוק ברוקולי florets עם אמבט של החווה. מגש הירקות יהיה לעולם לא להיות הכוכב של המפלגה – ולמען האמת, תפחית את הערעור הכולל של המתאבן להפיץ. אם אתה מוגבל לתחנת סופרמרקט בדרך, מילה אחת: שמפניה.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...