מבריק שדרוגים חנות קנה קנה המידה

זו ארוחת חג ההודיה: יש לך מספיק על הצלחת שלך רק לחשוב על תרנגול הודו ומילוי. זה רק טבעי כי קערת הלחם לעתים קרובות הופך למחשבה שנייה. האם לאף אחד אין זמן להתעסק עם צפייה בבועה שמרים ומחכה לבצק לעלות. לפעמים, אתה רק צריך לחתוך לעצמך הפסקה.

אבל זה לא אומר שכולם צריכים יודע לקחו קיצור, או שטעם של צלחת צריך לסבול.

זה המקום שבו תבלינים הנכון לבוא לידי ביטוי. לחם הלחם יכול לטעום קצת בלנד על שלהם, אבל כאשר slathered עם חמאה מומסת אבק של התבלינים הנכון, יש לך 5 אנשים בצד צד יהיה clamoring לנסות.

השתמשנו במחבת המזון הקפואה של חנות המכולת, אבל אפשר היה להשתמש בבצק לחם מקפיא, או לחתוך ולגלל בצק פיצה לתוך בולי עץ. לעזאזל, אתה יכול אפילו להוסיף את התבלינים האלה לבצק רולסברי הסהרול, או על גבי מתכון הלחם שלך (אנחנו מתכופפים לפניך, אם אתה הולך עד עכשיו). אין כאן כללים.

ברדסטיק 3 ways

אית’ן קלברזה

לאחר שקולנו בקפידה את מרכיבי המפתח של כל סעודת הודיה, תרנגול הודו, מלית, תפוחי אדמה (מחית או מתוק, או יותר טוב, שניהם), רוטב חמוציות, וכמה ירקות מצופים בנדיבות בגבינה או שמנת של מרק פטריות – הגענו עם שלושה סוגי הלחם המשלימים את הארוחה מבלי להתחרות בכל הטעמים האלה:

 • הכל בייגל
 • שמנת חמוצה ובצל
 • שום-פרמזן

  נסו את כל השלושה כדי ליצור את סוג מגש הדגימה שגורם לאנשים לחשוב שהשקעתם טונות של זמן ואנרגיה נוספים – ובמקביל גורם להם להרגיש מוצדקים באכילה של שלושה סוגי לחם בארוחה אחת – כי בואו נהיה אמיתיים: אתם מתכוונים לעשות בכל מקרה.

  קבל את המתכון עבור כל שלושת הזנים.

  בצע Delish ב- Instagram.

  Loading...