שש דרכים לארח טובה יותר חג ההודיה

תמונה

הרולד מ. למברט / גטי אימג’ס)

חג ההודיה, החג הראשון והחזק ביותר באמריקה, הוא גם הטוב ביותר. אתה עדיין לא מותש מלקיחת-יתר, מתעסק במסיבות במשרד, וסובל מחובות משפחתיות. ואם אתה אוכל יותר מדי בחג ההודיה? למי איכפת! יש לך סוף שבוע ארוך לצפות. ואף אחד לא נטל על ידי שני המקורות המסורתיים של חרדה עונתית: מתנות ודת.

אין ספק – חג ההודיה היא הדרך הטובה ביותר לבעוט את עונת החגים. אבל אירוח חג ההודיה הוא לא אותו הדבר כמו מזמין כמה אנשים מעל, הפעלת הברביקיו בחצר האחורית, ופתח שקית של שבבים. זה דורש תכנון וארגון לעבוד. הנה שש דרכים כדי להבטיח את חג ההודיה הוא בלתי נשכח מהסיבות הנכונות:

1. אל תתחיל לתכנן מוקדם מדי. בטח, אם אתה אירוח חג ההודיה בפעם הראשונה, אתה הולך להיות מודאג ורוצים לצלול לתוך התכנון מוקדם ככל האפשר כדי לגרום לעצמך להרגיש טוב יותר. לא. אתה באמת לא צריך להתחיל לדבר תרנגול הודו עד נובמבר. חג ההודיה הוא לא יפה.

2. לגרום לאנשים להתחייב להשתתף. “אני אנסה לרדת על ידי” לא לחתוך את זה – אתה גם בסופו של דבר עם יותר מדי מזון או מעט מדי.

3. לשים את האורחים לעבודה. כולם אוהבים שעת קוקטייל. ומשחקי כדורגל. אבל הדרך הבטוחה ביותר לקבל את כל האנשים בבית אינטראקציה מפטפטים היא למסור להם את כל הסכינים (או קליפות הירקות, אם הם לא כשירים מבחינה משפטית במטבח) ו sic אותם על הירקות.

4. אתה הבוס. להבהיר, מההתחלה, כי אתה מפעיל את ההודיה להראות. ואת הבעלים של התפקיד, כך האורחים שלך לא בסופו של דבר להביא לך שבע וריאציות שונות על קדרה שעועית ירוקה. קח אחריות. אף אחד לא ישנא אותך על זה.

5. מזנונים הם רעים. זה בסדר לשרת את הארוחה בסגנון המשפחה, אבל אם אתה לא יכול לשים את כולם ליד שולחן (גם אם זה לא אותו שולחן) עם צלחת וכיסא, ואז לשכור קצת הילוך. (זה לא כל כך יקר – לכל היותר, כיסאות יפעלו לך שלושה דולר טבלאות, שמונה דולר.) בשום מקום לא כתוב כי צליינים מאוזנת צלחות על הברכיים שלהם.

6. השתמש כרטיסי מקום. הסוד לשיחה טובה ארוחת ערב טמון שליטה היכן extroverts לשבת. אל תתנו לאורחים שלך לשחק כיסאות מוסיקליים. הם ישארו בפינתם הרביעית, והזקנים יושבים בחבורה, שותקים ובודדים, בעוד הילדים (הנמצאים תמיד בשולחן אחר, הרחק מהוריהם) משמידים באופן שיטתי את חג ההודיה.

הסתגלות מ “חג ההודיה המודרנית” מאת גלן ואגונר, מתוך גיליון נובמבר 1984 של Esquire.

Loading...