מעבר Turducken: 5 ציפורים זה יהיה מכה את דעתך

הנה טורדוקן; עוף, ממולא בברווז, ממולא בתוך תרנגול הודו. אבל בזמן מרשים, זה חדשות ישנות. יש ציפורים בחוץ כי ללכת הרבה מעבר turducken פעם חדשנית.

הנה כמה עופות ממולאים שערורייתי זה צריך לעורר לך את ההודיה.

1. צלי עשר ציפורים

זה צמיד עשר ציפור behem מגיע מן השף בבריטניה סלבריטאים יו פרנלי וויטינגסטל, אשר הוא הכין בתוכנית שלו עבור מיוחד חג המולד שלו מימי הביניים. הוא עושה את כל זה נשמע כל כך קל מאוד: “אתה צריך טורקיה כל טווח חופשי (לא מפלצת, 10-12kg הוא בערך בגודל הנכון) אווז שלם (6-7kg) ולאחר מכן מבחר של 8 עד 10 ציפורים קטנות יותר, כולן מרוטות ומושכות (כלומר, תנור מוכן), אתה לא צריך את כל הציפורים הקטנות יותר כדי להיות שונה – אתה יכול להשתמש, למשל, שלושה פסיונים וחמישה יונים, אז לבחור מבין הבאים: ברווז מעובד, עופות, פסיון, חנית, יונה, חרב, בבקשה אל תשתמשו בציפורים משחקיות גבוהות מאוד או תלויות היטב, שכן הן יזהמו את הטעמים המעודנים של הציפורים האחרות “. כאילו אנחנו, בארצות הברית, יש ציפורים אלה בסופרמרקט המקומי שלנו. אבל אם אתה מעז לנסות את ההתחייבות שלו, אז הקפד לצפות בסרטון שלו אשר מפרט את כל התהליך מ נוצה לצלחת.

עוד מ Delish: ההיסטוריה של Turducken הקב”ה

2. בייקון של היום Turbaconducken: Turducken עטוף בייקון

Turbaconducken

bacontoday.com

עוף ממולא ברווז ממולא בתרנגול 15 ליברות, ארוז היטב בקותל חזיר. אבל הבייקון הוא לא רק בחוץ. חתיכות העוף היו עטופות ברצועות שומן, ואז גם הברווז היה מקושט בקותל חזיר, ולאחר מכן את תרנגול הודו מכוסה באהבה יותר בייקון, וכתוצאה מכך סך של חמישה קילוגרמים של המוצר חזירי.

3. Goochiphetridge

טורדוקן goochiphetridge

londonfood.typepad.com

ללא שם: זה ציפור ממולא מדהים מגיע אלינו Londonfood. גרסתם; אווז ממולא בעוף ממולא בפסיון ממולא בחרטום.

עוד מ Delish: Over-the-Top הודיה טורקיה

4. Quaducant: שליו, ברווז, פסיון

טורדוקן Quaducant

Cajun Grocer

Quaducant ניתן לרכוש דרך החנות המקוונת, Cajun Grocer. בשש לירות, זה יותר קומפקטי מאשר זה אח טורודקי. זה מתחיל עם בשר חזה רך של שליו, אשר ממולא בשר חזה מ ברווז, ולאחר מכן שניהם דחוסים פסיון deboned. באמצע: נקניק קריאולי. איום מרובע.

5. אהבה אמיתית צלי

טורדוקן The True Love Roast

דיילי מייל

שוב אנחנו פונים לאנגליה בשביל תרנגול הודו ממולא. זו אהבה אמיתית צלי משף פיליפ קריק היוצר דבון חקלאי אן פץ יכול להאכיל עד 125 אנשים, לקח שמונה שעות כדי להכין, הוא מעל 50,000 קלוריות, והיה ממולא … אתה יושב … מוכן? אווז, ברווז ברברי, עוף גיניאה, מלרד, פוסן, שלווה, פרטרידג ‘, יונה, פסיון, עוף, ולבסוף, ברווז איילסברי. לפרטים נוספים בדוק את דיילי מייל צבע על ידי מספר מדריך כדי להפוך את צלי זה מגוחך.

האם אתה חושב שיש לך את האומץ לקחת על אחת הציפורים המפלצתיות האלה? איזה מין ציפור ממולאת אתה עושה? אנחנו רוצים לדעת!

Loading...