10 המזונות המכוערים ביותר

אנחנו לא צריכים לשפוט אוכל לפי המראה שלה, אבל במקרה של מאכלים אלה אבל טעים להפליא, לפעמים אנחנו לא יכולים לעזור בזה.

עוד מ Delish: 10 מזונות מוזרים מרחבי העולם

1. סלרי שורש

סלרי root

האי Vittles / פליקר

למרות שזה עושה remoulade נהדר, שורש סלרי בצורתו הגולמית לא מקבל את בלוטות הרוק הולך. הדומה לכדור באולינג של מפלצת, אפשר לחתוך את השורש העבה הזה, המושרש, בסלטים או לטהור למרק ביתי, קרם טבעי. קבל מתכונים שורש סלרי.

2. Monkfish

דג image

h-bomb / פליקר

עם הפנים רק אמא העמוקה שלה תאהב (או, נכון?), דג הדגים הוא לא דג שאתה רוצה לפגוש בסמטה חשוכה. עם השיניים החדות דמויי המחט והפרפר הקצר, דג זה נמכר בדרך כלל ללא הראש – מסיבות ברורות. אבל הבשר שלה נקרא לובסטר של המסכן. זה בשרני, מתוק וטעים במרק פירות ים. קבל מתכונים monkfish.

3. מורל

מורל

רובמן 170 / פליקר

אחד הפטריות היקרים ביותר, מורל הם סימן מפואר של האביב זמן ויש להם איכות umami פריז. אבל אתה חייב להודות שהם דומים משהו שהגיע מעומק הים או אולי מן החלל. קבל מורל מתכונים.

4. Geoducks

גיאודוק

chizang / flickr

אפילו שם חמוד לא עוזר להפוך את רכיכות אלה יותר מעורר תיאבון. אלה צדפות ענק לשפוך מתוך פגזים שלהם דומה משהו (בואו נהיה גלויים) פאלי בהחלט. אבל אם מוכן כראוי (למשל, טרי על החוף) אין דבר טוב יותר.

עוד מ Delish: מזון מוזר אתה חייב לנסות

5. כמהין

תמונה

תלוי אם הם שחור או לבן (מגוון נדיר יותר חזק), אלה פטריות יקרות יכול למכור מאות או אפילו אלפי דולרים. אבל אם ייתפסו בטבע בעין בלתי מאומנת, הם עלולים להיגרר כמו גוש עפר ​​מוזר. הטעם שהם מוסיפים לכל צלחת הוא שאין דומה לו. קבל מתכונים כמהין.

6. Crawfish

סרטנים

chizang / flickr

הם לא נקראים בוץ בחינם. Crawfish (או סרטנים) לא נראה יותר appatizing לפני שהם מבושלים מאשר כל יצור זחילה מצמרר. אבל פעם אחת מבושל עד אדום בסיר של תירס ותפוחי אדמה, הם מפתים. קבל מתכונים שורש סלרי.

7. מלון מר

טעם מר melon

אלכסנדרה מוס / פליקר

לא רק שמלון זה הוא מרה מר, גם הוא צנוע למראה. מקומטים, ארוכים, גבשושיים וירוקים, המלונים האלה מושלכים בצורה הטובה ביותר במרק מתקתק או בסגנון אסייתי. הם גם מרירים כל כך שהם יכולים לשמש במקום של כשות בירות.

8. יד בודהה

בודהה's hand

פלאים / פליקר

כל אחד עם יד כזה צריך לקבל נבדק על ידי רופא. הדמות של בודהה, הדומה לדיונון צהוב סמיך התלוי על עץ, היא למעשה פרי הדר הדרמטי. הקליפה החמוצה אך הפרחונית שלה מסוככת או משמשת לצמיחתה. זה משמש גם מדי פעם כדי להזרים אלכוהול.

9. חיות

צ'יוטה

טיאגו גמא אוליברה / פליקר

אם החבובות עשו ירקות, ככה הם ייראו. הקמטים בדלועים דמויי הרימון כה עמוקים עד כי הם כמעט יכולים להיות פיות. הפרי יכול להיות פרוס ואוכל גלם או ניתן לבשל ולהכין פחות או יותר בכל דרך שאתה מבשל כל קיץ אחר סקווש.

10. דוריאן

דוריאן

יים חפיז / פליקר

לא רק זה פרי מסריח בעולם (חושב נרקב בשר או אשפה), אבל זה גם לא אטרקטיבי ביותר – הן מבפנים והן בחוץ. כולו, זה דומה ביצה קוצנית גדולה. לאחר פרוס חצי פרי בתוך מתגלה, אשר צהבהב ו gelatinous, נראה קצת מתאים כמו שק ביצים. רבים מאמינים כי יש טעם הנשגב כי טעם של גבינה creamiest.

Loading...