11 דברים שאתה אף פעם לא צריך לתרום לבנק מזון

מזון donation box

עם עונת החגים מתקרב במהירות קורא לתרומות כדי לסייע לנפגעי סופות הוריקן ברחבי הארץ, להביא פריטים כונני מזון מקומיים היא דרך קלה לתת בחזרה להילחם ברעב. לפני שאתה פושט במזווה שלך מחפש מזון וסחורות אחרות לתרום, לבדוק רשימה זו, כדי למנוע פריטים שאינם מקובלים על רוב מזון הבנקים.

משומר foods aisle

מוצרי מזון משומרים

שימורים כמו פירות, ירקות וטונה הם מצרך של כונני מזון סיבה טובה, אבל לפני שאתה משחרר אותם, לעשות בדיקה כדי לוודא שאין שקעים, חלודה או סימנים אחרים של נזק – זה יכול אומר כי האוכל בפנים הוא מפונק.

מייסון Jar Pantry

צנצנות זכוכית

פירות, רטבים, חמאת בוטנים ומוצרים אחרים הנמכרים בצנצנות זכוכית יש להימנע. הם יכולים בקלות לנפץ בתחבורה, בנקים מזון לעתים קרובות לא יכול להפיץ אותם מטעמי בטיחות.

גבינה wheels factory

מוצרי חלב טריים

רוב הבנקים מזון אינם מסוגלים לקבל פריטים כגון גבינה, חמאה וחלב אלא אם כן זה ארוז כראוי המדף יציב. אבקת חלב היא אופציה נהדרת כי ישמור הרבה יותר זמן מאשר גלון מן החלק בקירור.

אורז

מזון גורפת

שקיות מסיביות של אורז, קמח וסוכר נהדרות להאכיל הרבה אנשים, אבל בנקים רבים מזון אין את המשאבים מחדש אריזה הדרושים כדי להפיץ כראוי את האוכל למשפחות מרובות. היצמד שקיות בגודל משפחה וקופסאות כדי לוודא התרומה שלך מקבל את השימוש הרב ביותר.

סרט theater candy

ממתק

אף על פי שאנשי צוות המזון יכולים להחליק מפעם לפעם לשקיות תרומות, מקומות רבים מבקשים מתורמים להתרחק מהממתקים, כך שלמשפחות נזקקות יש הרבה מוצרים מזינים לקחת הביתה.

תינוק formula

כמה מזונות לתינוקות

מזון תינוקות בצנצנות זכוכית הוא לא לא, ואת הנוסחה התינוק הוא בחירה תרומה dicey גם כן. רוב הבנקים מזון לקנות סוג מסוים של נוסחה עם תרומות כסף כדי לשרת את המשפחות הזקוקות ביותר באזור, בתוספת הנוסחה יפוג מהר מאוד יכול ללכת לבזבז.

מזון bank

פריטים מצוננים

בדוק עם בנק האוכל המקומי שלך לפני שאתה לתרום פריטים כמו תוצרת בשר, אשר עשוי לדרוש קירור. בהתאם למשאבים ומתקנים, הם עשויים שלא להתקבל, אם כי כמה מיקומים מסוגלים לשמור על פריטים קרים, או אפילו יש מקום מקפיא עבור מזון קפוא.

תמונה

סקוט אולסון
משקאות ממותקים

אפשרויות משקה לא בריא להיות discouraged יותר ויותר על ידי הבנקים מזון מזווה ברחבי הארץ. נמוכה מוצרי הסוכר הם הפתרון הטוב ביותר שלך, אז להמנע סודה משקאות מיץ מסוימים.

<p>ללא שם: לא להרים ללא זיגוג ללא אותם.</p><p>קבל את המתכון מ: Delish.</p><p>“title =” עוגיות סוכר ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/17/36/1024×1244/gallery-1505067327-screen-shot-2017-09-10-at-21441-pm.png ? resize = 480: * ”<br/>/></picture><p></span></p></div></div></div><div class=

מזון תוצרת בית

למרות שזה אולי נראה כמו מחווה יפה לעשות אצווה של עוגיות החג או להרכיב עוד מאפס לטפל עבור משפחות נזקקות, הבנקים מזון לא יכול לקבל מוצרים שאינם ארוזים כראוי. לדלג על האפייה, כי זה יהיה לזרוק בכל מקרה!

מזון bank

פתח את החבילות

כל המוצרים בשימוש חלקי או אריזה פתוחה יהיה מנוטר על ידי צוות מתנדבים לפני פריטים מופצים במזווה. היצמד פריטים שנרכשו לאחרונה, או כדי לוודא לסרוק את התרומות שלך לפני שאתה מביא אותם על כל נזק.

משומר food drive

מזונות שפג תוקפם

מוצרים אשר עברו את תאריך התפוגה שלהם יהיה לעתים קרובות יותר מאשר לא ייכללו מתוך מאגר התרומות. אם אתה חושב שזה עדיין טוב מאוד, עדיף להשתמש בו בבית יותר מאשר סיכון זה מקבל זרק על הבנק מזון.

Loading...