11 דברים שאתה לא יודע על Nutella

בין אם אתה אוהב את זה או חושב שזה overrated לחלוטין, אתה לא יכול להכחיש כי Nutella פיתחה דמוי פולחן הבאים ברחבי העולם. זה תענוג שאנשים אוהבים להתרסק עליו, אז שקול את העובדות הפחות מוכרות האלה, את הקרח השחור שלך, בפעם הבאה שאתה בארוחת ערב חגיגית – או גרוע מזה, ברשת – והשיחה שלך מתחילה לזלול לתוך קינות ממושכות על מזג האוויר (* snore *).

1. זה לא מבוטא “אגוזים”.

אנשים התווכחו זמן רב איך לבטא את המילה, אבל האתר הרשמי של נוטלה מניח את הטיעון הזה לנוח: זה חדש-לספר-אה.

נוטלה Celebrates 50 Years

גבר מכין טוסט Nutella למסיבת יום השנה 50 של המותג באיטליה בחודש מאי האחרון.
ג ‘וזפה Cacace

2. “עקרות בית חכמות” עשה נוטלה על טוסט ארוחת בוקר מתקבלת.

בשנות ה -50 של המאה ה -20 הושקה באיטליה “פריצת דרך”, כשנוטלה משווקת ל”עקרות בית חכמות “, שהעריכו את” הערך הגבוה של האנרגיה “(קרא: צנצנת במשקל 2.2 ליטרים מספקת מזון בשווי של 5,100 קלוריות, מה שהופך אותו דרך זולה להאכיל משפחה בבקרים), על פי עולם הנוטלה, ספר חדש המתעד את מורשתו של המוצר. במהלך הקמפיין השיווקי, הילדים היו מביאים פרוסת לחם לחלבן המקומי או לאופה, והם היו מורידים את הלחם עם נוטלה תמורת 5 לירות – בעיקרון, פרוטות.

3. זה כל כך מפתה כי אדם פיתח נעל מיוחד על זה.

אם IDGAF-short עבור אני לא נותן מזון, לא את זה אחר, פחות ראשי תיבות מלוחים – הוא בעצם המנטרה שלך לכל החיים, אתה צריך את זה לנעול מיוחד כדי להגן על Nutella שלך מאותם טיפוסים מזויפים, דבק אצבעות, שאתה קורא שותפים לחדר. דניאל Schobloch המציא את זה בתור בדיחה בהתחלה, הוא אמר המקומי, אבל עכשיו הוא לוקח preorders ב Ebay גרמניה.

נוטלה Lock

Ebay / borkenkaefermoebel

4. זה אחראי חלקית על אימפריה $ 23.4 מיליארד דולר.

מריה פרנקה פיסולו ומשפחתה הן הבעלים של קבוצת פררו, פררו רוצ’ר, שוקולדים קינדר, וכן, נוטלה, שמניחה את שווי השוק שלהן ביותר מ -20 מיליארד דולר, ומניחה אותם במקום ה -32 ברשימת פורבס של 500 אנשים עשירים בעולם.

5. קקאו קיצוב בימי מלחמת העולם השנייה הובילה ליצירת נוטלה.

יצרנית הקפה פייטרו פררו הוסיפה אגוזי לוז לשוקולד כדי למתוח את האספקה ​​שלו, לדברי נוטלה.

נוטלה Bottle Shape

ג ‘ניפר רופר

6. בקבוק שמן הוא אחד המפתח להצלחה של Nutella.

כמו באז התחיל הבניין סביב Nutella, חברת פררו ידעו Copcats יצוץ, אז הם תכננו דרכים כדי להבטיח את המותג היה להתבלט מן הקהל. בקבוק הפלסטיק שאתה מכיר היום – שנקרא “פליקן”, כי הוא נראה כמו דיו גדול מדי – נבחר משום שפתח גדול מקל על הוצאת המלית בסכין או בכפית, ולא נראה כמו הצילינדר הממוצע שלך, עולם הנוטלה מדינות.

נוטלה

allison.hare / פליקר

7. יש 97 אגוזי לוז בכל קנקן.

זה לכל צנצנת 750 גרם, כדי להיות ספציפיים. פררו משתמשת יותר אגוזי לוז מכל חברה אחרת בעולם, והיא לבדה רוכשת 25% מהייצור העולמי של האגוז מדי שנה,.

8. נוטלה מטוגן עמוק הוא דבר.

אתה יכול להזמין אצווה על יריד קולורדו או מדינת אורגון, או לצפות זה הדרכה של YouTube ולהפוך את עצמו. העורקים שלך לא יכול להודות לך, אבל הטעמים שלך יהיה.

9. Nutella היה רשת חברתית לפני פייסבוק אפילו קיים.

זה היה נקרא MyNutella.it, והיא השיקה באפריל 2003 (בערך 10 חודשים לפני פייסבוק debuted). האתר התפאר בלמעלה מ -150,000 חברים, שהציגו מחשבות, תמונות ויצירות אמנות – כולם קשורים למותג.

באמצע שנות ה -2000, Nutella לקח דברים צעד נוסף, ועבר לאתר חדש, השני בחיים שנקרא Nutellaville. כאשר נרשמת, אתה הפך תושב של העיר מזויף, שבו היית חופשי להתענג על “שמחה וחשיבה חיובית” תוך החזקת פיקניקים Nutella במרכז העיר, עולם הנוטלה דיווח.

למרבה הצער, אף אתר לא קיים היום.

10. ניו יורק ושיקגו יש קינוח שלם ברים מוקדש Nutella.

אלה משואות מפואר של תקווה מכוסה שוקולד ממוקמים בתוך שני מיקומים Eataly, מחווה של מריו Batali לכל הדברים איטלקית. שם, אתה יכול להתענג על Nutella על גבי ו infused כמעט כל דבר, מ waffles כדי קפה.

תמונה

באדיבות FOOD-GIFS.TUMBLR.COM

11. Super-Fan נוצר העולם Nutella יום וקיבל הפסקה- and-Desist מ Nutella לעשות זאת.

שרה רוסו היא כל כך נלהבת על התפשטות כי היא יצרה חגיגה שנתית לכבודו בשנת 2007 – ובשנת 2013, נוטלה הודה לה עם … מכתב הפסקת-ו-דתי, וביקש ממנה להפסיק להשתמש בשם של המותג. החברה התנצלה במהירות, ואמרה כי היא שלחה את המכתב כחלק מ”הליך שגרתי להגנה על סימני מסחר “, ואמר לרוסו שהם אסירי תודה על תמיכתה.

במקביל, הסכימה רוסו להבהיר כי החג, ואת אתר האינטרנט שלה לקדם אותו (NutellaDay.com), אינם מנוהלים באופן רשמי על ידי החברה. ובדיוק כך, יום הניטלה העולמי ניצל.

סמן את היומן שלך: זה ה -5 בפברואר.

בנוסף, נסה שלנו 50 ביותר Delish Nutella קינוחים!

תמונה

XDREAMEDOFPARADISE.TUMBLR.CO

קוד PIN עבור מאוחר יותר:

תמונה

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...