איבדתי 20 ק”ג על דיאטה אנטי דלקתית – קבועים העור שלי לנצח

אני הראשון שפותחה אקזמה בכיתה ז ‘. בשבילי, זה היה אומר כי בגיל 12, העור סביב העיניים שלי הפך אדום, נפוח, יבש, מתקלף – ונשאר ככה, לסירוגין, למשך שארית חיי.

צפה בהודעה זו על

אקזמה אמא ​​שלי לקחה אותי בפעם הראשונה לד”ר בכיתה 7 (לפני 20 שנה!) על האקזמה הנוראה סביב העיניים שלי … הוא וכל הרופאים האחרים שראיתי במשך השנים נשבעתי שזה היה מוצר / איפור שהשתמשתי בו גורם לתגובה אלרגית. אני בר מזל לחיות בעיר ענקית עם גישה “המומחים הטובים ביותר” בתחום זה … יש לי ממש ראיתי את כל הרופאים הדף הלך על כל מבחן אלרגיה אפשרי. אף אחד לא היה מבדר את המחשבה שזה משהו בתזונה שלי – הם היו מתנהגים כאילו יש רוח רפאים בחדר אם אני מעלה את זה אני חושד. דבר מצחיק … אכלתי תזונה טבעונית / צמחית במשך כמעט שנה אחת ועכשיו היה מישהו שנהג להיות אובססיבי לעבוד ולהאכיל את הטיפוסי שלך “דיאטה” עם טונות של חלבון ביצה / אבקות חלבון וכו ‘�� ובתוך 4 ימים של חיסולו … אקזמה שלי נעלם לחלוטין ואפילו לא גרגר של רקמה יבשה / אדומה חזר !! אני אקסטטי ומאמין לחלוטין אם יש לך בעיה זו ללכת לראות naturopath או תזונאי הוליסטית לחנך את עצמך על תזונה אנטי דלקתית בשבילך —> אם אתה המאבק עם זה אני ממליץ בחום @ lngenetplan ספרים, הם עזר לי כל כך הרבה! תודה לך על כל העבודה הקשה שלך – למדתי כל כך הרבה ממך ������

פוסט משותף על ידי ג’ניס Eadie, R.D.H. ���� (@ janice.eadie) ב

הרופא שלי בבית הספר התיכון, ורופאי העור שראיתי מאוחר יותר, רשם קרם סטרואידים מקומי. החומר הזה לא נועד באמת לשימוש לטווח ארוך, אז אני אנסה רק ליישם קצת. זה לא עזר הרבה, בכל מקרה. אני פשוט התרגלתי להחיל טון של איפור כדי להסיח את הדעת ממה שקורה על העיניים שלי.

ואז, לפני כמה שנים, נתקלתי בספר שנקרא התוכנית, על ידי Lyn-Genet Recitas. זהו ספר דיאטה שמבטיח לעבוד על ידי הפחתת דלקת כרונית, ברמה נמוכה. תמיד הייתי מעוניין בריאות – אני אוהב לעבוד על עין על מה אני אוכל – אז החלטתי לנסות את זה.

צפה בהודעה זו על

#vegan #blueberrypancakes עם #banana + #kiwi ��������

פוסט משותף על ידי ג’ניס Eadie, R.D.H. ���� (@ janice.eadie) ב

קנה עכשיו התוכנית, $ 9; amazon.com

הספר שלה מלמד כי מזונות מסוימים “בריאים” אולי לא יעבוד עבור כולם. לפני כן עבדתי עם מאמן אישי שיעץ לי לאכול בשר וחלבון, רק טון חלבון. הספר שלה מלמד כי דברים כמו יוגורט יוגורט או אבקת חלבון לא בהכרח בריא אם זה עושה הגוף הייחודי שלך מרגיש רע. וזה נכון: כשהקשבתי למאמן שלי והתרכזתי בבשר, העור שלי השתלט.

עקבתי אחרי תוכנית הארוחות בת שלושה שבועות, ובתוך חודש ירדתי ל -15 ליש”ט. מצאתי כי בכל פעם שאני strayed מן המזונות המדויקים שהיא הציעה, המשקל היה לזחול בחזרה. הרעיון מאחורי זה הוא לחסל כל מזונות שעשויים להיות דלקתיים, החל עם הוצאת בשר ומוצרי חלב ולאחר מכן לאט לאט להוסיף אותם בחזרה. זה לא היה קשה לאכול כל כך קפדני; חשבתי שאני אהיה רעב כל הזמן, אבל אני לא. מה שהיה קשה היה הזמן שנדרש להכין הכול. שם ירדתי מהמסלול. פשוט לא היה לי זמן.

קנה עכשיו סודות של אנשים בריאים בעולם, $ 32

צפה בהודעה זו על

#Falafel #wrap עם תוצרת בית #blackbean #hummus #redpeppers #couscous #avocado + # lime ��

פוסט משותף על ידי ג’ניס Eadie, R.D.H. ���� (@ janice.eadie) ב

ואז, בשנה שעברה, החלטתי לקרוא מחדש התוכנית ולעשות יותר מאשר פשוט בצע את הדיאטה המדויקת שלה. עקבתי אחר המדע האמיתי של זה, וניסיתי לבחון את המאכלים שגרמו לי להרגיש נפוח או עייף או עצבני אחרי שאכלתי אותם. התחלתי עם דיאטה טבעונית ולמדתי את המאכלים המדויקים משם. בתוך ארבעה ימים, האקזמה שלי נעלמה – ועכשיו זה באמת נשאר משם לתמיד.

החלק הקשה ביותר של דיאטה אנטי דלקתית הולך מסעדות. זה מזעזע כמה פעמים חלב מתגנב לתוך דברים! גם כאשר הצו שלך ירקות, הם מצופים בחמאה. אבל אני נהנה בישול, כל עוד אני בבית אני מוצא את הדיאטה סופר קל לעקוב. משהו שלמדתי מהספר הוא שזה לא על כמות המזון או כמות הקלוריות שאתם צורכים. זה על אם או לא אוכל עובד בשבילך. אם זה גורם דלקת, אז ההיסטמינים שלך לעלות, אשר גורם רמות קורטיזול ספייק, כלומר שומן שלך מאוחסן באופן קבוע יותר כדי להגן עליך, אשר יכול לבלגן את ההורמונים שלך בלוטת התריס שלך. זוהי תגובת שרשרת הנגרמת על ידי מזונות הגוף הייחודי שלך לא יכול להתמודד. אבל ברגע שאתה מוצא את המאכלים שאתה יכול להתמודד, אתה יכול לאכול אותם בשפע. אני אף פעם לא מרגיש מוגבל.

צפה בהודעה זו על

#acaibowl #caliilove ❤️

פוסט משותף על ידי ג’ניס Eadie, R.D.H. ���� (@ janice.eadie) ב

זה קצת יותר זמן רב לתכנן ארוחות תמיד להיות בישול בעצמך, וזה יכול להיות יקר יותר לקנות תוצרת טרייה כל הזמן. אבל בשר ומוצרי חלב הם יקרים, יותר מדי, אז אני מוצא כי ביטול אלה אמצעים תקציב המכולת שלי נשאר בערך אותו דבר.

כן, איבדתי משקל, אבל המספרים שאני שם לב אפילו יותר הם סנטימטרים. איבדתי כמה סנטימטרים מהבטן שלי, וזה כל כך הרבה מחמיא כי אני אף פעם לא מרגיש נפוח. יש לי יותר אנרגיה ולא מרגיש את זה ישנונות לאחר אכילה, או כי grouchiness. וכמובן, העור שלי נהדר עכשיו, סוף סוף. לעולם לא אחזור.

צפה בהודעה זו על

#tbt כאשר יכולתי להתכרבל 45lbs וסביר לנצח אותך up����almost יש again������ # stillinit

פוסט משותף על ידי ג’ניס Eadie, R.D.H. ���� (@ janice.eadie) ב

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את אפליקציית Delish.

Loading...