אתה יכול לקבל 300 $ בתשלום כדי לאכול אבוקדו כל יום

איך אתה מרגיש לגבי מקבל תשלום כדי לעשות משהו שאתה כבר עושה פיצויים? די גדול? ללא שם: כן, samesies. זה בדיוק מה חוקרים מכמה אוניברסיטאות בארה”ב רוצה לעשות: הם רוצים לתת לך שטרות בולה ישר לאכול אבוקדו ליום. חלום, לא?

המחקר הוא מאמץ קבוצתי בין אוניברסיטת לומה לינדה; אוניברסיטת פן סטייט; אוניברסיטת טאפטס; ואת אוניברסיטת קליפורניה, לוס אנג ‘לס; ואת המטרה היא לבחון את ההשפעה אבוקדו יש על הפחתת שומן השומן הקרביים בבטן. ההשערה שלהם היא, טוב, שום דבר לא מעודד להפליא – כי אבוקדו עשוי לעזור מאוד לאנשים לאבד שומן בקיבה ולקדם ירידה במשקל.

האוניברסיטאות מגייסות 1,000 איש בסך הכל – 250 מכל מכללה – להשתתף. כדי לעשות זאת, אתה חייב להיות לפחות בן 25, יש המותניים 40 ס”מ או גדול יותר עבור גברים ו 35 ס”מ או גדול יותר עבור הנקבות. הדרישה שלך לאכילת אבוקדו יכולה להיות מוחצת אחת ליום למשך שישה חודשים או רק לא יותר משני אבוקדו מדי חודש במשך שישה חודשים.

בין אם אתה חלק של שפן ניסיונות, אבוקדו, צעיף קבוצה או שליטה, אבוקדו, הימנעות הקבוצה, תקבל תשלום 300 $. (וקבוצת הביקורת תקבל 24 אבוקדו ליהנות לאחר המחקר הסתיים.) יש בדיקות קבועות – הן במרפאה והן בטלפון – לאורך כל ששת החודשים.

אם אתה מעלה את ההופעה, ואתה מקבל בחירה – או אם אתה רוצה לעשות קצת בבית ב-בדיקות משלך – יש לנו כמה (תריסר) רעיונות על איך ליהנות avos שלך.

אתה יכול להגיש בקשה להשתתף במחקר כאן.

תמונה

קון פולוס

הזמן מראש עכשיו Delish ספר בישול, barnesandnoble.com

Loading...