5 סלבס עם תרגילי האימון הכי קל

תמונה

מארק סגליוקו

אם את הרעיון של אמון טוב כרוך הליכה לחדר כושר, אתה הולך רוצה לבדוק איך סלבריטאים אלה מקבלים בכושר עם מאמץ מינימלי – כולל הדרך L.A ביותר לשרוף קלוריות שמענו על.

תמונה

יון קופלוף
ג’וליה רוברטס

השחקנית כמעט בת 50 יש את הגוף של מישהו בגיל חצי שלה, ואת הדרך הטובה ביותר של המאמן שלה לעבוד זה אפילו לא דורש לקבל את התחת שלך לחדר הכושר. היא מסתמכת על משקולות של חמישה קילו כדי לעשות אימון במעגל ובכוח. גם באמצעות המשקולת הקל ביותר נותן לך הגדרה ושומר על קצב הלב שלך ואת חילוף החומרים.

קנה עכשיו: AmazonBasics משקולת הגדר עם מעמד, $ 25; אמזון

תמונה

איתן מילר
קארי אנדרווד

קארי אנדרווד לא תמיד לקחת את זה בקלות בחדר הכושר, אבל כשהיא רוצה אימון פשוט יותר, היא מסתמכת על שיטה בשם Tabata. האימון הוא רק ארבע דקות: אתה בוחר מהלך אחד ולעשות את זה בפרצופים של 20 שניות ולאחר מכן תקופות מנוחה של 10 שניות. כוכב הארץ אוהב לשלב כמה מפגשים של ארבע דקות המכוונים לאזורים שונים של הגוף.

קנה עכשיו: גיימב אינטרוול טיימר ושעון עצר, 23 $; אמזון

תמונה

ג ‘ייסון LaVeris
קריסטין קוואלארי

מאז הופכת לאמא, Cavallari יש לחתוך ארוך stints של cardio ובמקום מסתמך על מעגלים קצרים של אימון משקולות עם מהלכים היא הרימה מ לשעבר מאמנים אישיים. היא זוגות כי עם מוקד כבד יותר על אכילה בריאה, יותר מדי.

קנה עכשיו: CAP ברמל אמייל מצופה יצוק ברזל Kettlebell, $ 30; אמזון

תמונה

סלאבן ולאסיק
סופיה בוש

קבל זאת: הדרך המועדפת של סופיה בוש לשרוף קלוריות אפילו לא דורשת ממך לזוז. היא אחת של מפורסמים רבים L.A. (סלינה גומז ו עמנואל Chriqui הם גם אוהדים) אשר הספר “זיעה הפעלות” בבית צורה, אשר מכנה את עצמו הראשון והיחיד העירוני להזיע. אתה שוכב בתוך שק שינה מחומם המשתמש בחום אינפרא אדום FAR, אמר כדי לעזור לך detox, לרדת במשקל, וכן להאיר את העור. אם אתה לא גר ליד הסטודיו בקליפורניה, אתה יכול אפילו לקנות את השמיכה שלך.

קנה עכשיו: אספקת Gizmo דיגיטלי רחוק חום אינפרא אדום חום שמיכה, 400 $; אמזון

תמונה

אקסל / באואר גריפין
ג ‘סיקה בייל

כשהיא רוצה להחליף דברים, ג’סיקה בייל יוצאת החוצה. הדבר האהוב עליה לעשות שם אינו דורש מעגלים או ציוד כלשהו. היא רק מטייל דרך הגבעות של הוליווד.

קנה עכשיו: Merrell סיירן Edge Hiker Shoes, $ 90; אמזון

Loading...