הזול- and יקר ביותר- Starbucks משקאות ברחבי העולם

עבור רוב האמריקנים, קשה לדמיין יום בלי סטארבקס. נראה שהחברה השתלטה על היקום: כאשר הם עושים הרבה יותר מאשר להשיק Frappuccino חדש מטורף, לפתוח את החנות המקסימה ביותר בעולם, או להציע איזשהו יישום מופלא, הסטרטוספירה הולך בננות לחלוטין.

עכשיו, יש להם מיקומים ב -75 מדינות ו -25,000 מקומות ברחבי העולם – חלקם מציעים משקאות מוזרים שיכולנו רק לחלום עליהם בארצות הברית. וכפי שמדווחת חברת Pantagraph, החברה היא כיום רשת המסעדות השנייה בגודלה בעולם אחרי מקדונלד’ס. הם גם פותחים כ -2,000 חנויות חדשות מדי שנה.

תמונה

אבל לא כל משקאות Starbucks ברחבי העולם נוצרים – או במחיר שווה, אומר מחקר חדש על ידי ValuePenguin. החברה מדדה את המחיר של “גבוה” יותר טוב הידועה בשם לאטה קטן ב -44 מדינות. ההבדל במחיר היה מדהים.

בעוד שרוב האנשים בארצות הברית מתלוננים על המחיר של סטארבקס, אשר, בהשוואה לרוב בתי קפה בפינה המקומית, יכול להיות כמעט פי שלושה עלות – אמריקה נמצא כי יש הזול ביותר: ממוצע של 2.75 $. מדינות מערביות אחרות התקרבו: אוסטרליה ב -2.86 דולר, ה-יונייטד קינדום ב -2.88 דולר וקנדה ב -3.66 דולר.

אבל מעבר לזה, המחירים מתחילים להשתגע.

המחקר הראה כי בסין, לאטה קטנה עולה $ 7.18; וברוסיה עולה 12.32 דולר.

מומחים פיננסיים נראה לחשוב כי ההבדל במחיר הוא מה שעושה Starbucks מבריק כמו מותג. בארצות הברית, כל בני הנוער ועד למנהלי חברות עושים את סטארבקס במשך כל היום – כך שהמחירים נשארים מתונים (אף נער לא היה מבזבז 13 דולר על לאטה). אבל במדינות מתפתחות, שבהן נראה שהמעמד וההכנסה חשובים יותר – וחנויות סטארבקס נהנות עוד יותר מהמראה – החברה כנראה מנסה למצב את עצמה כמותג מותרות. לדברי וואלפנגווין, סטארבקס נתפסת כ”מערכת אקזוטית, מעומדת במעמד “, ו”התגלמות של עושר אמריקני”, מה שמקשה על מותגים אחרים להתחרות ב.

אז בפעם הבאה שאתה מתלונן על barista שלך על העלות של Latte שלך, זכור כי אתה יכול להיות במוסקבה.

בצע Delish בפייסבוק.

Loading...