מה זה באמת אוהב להיות אדם מדגם Costco

“יכולנו – ויש לנו – לשבח את המעלות של כל ההטבות של קוסטקו: הגז הזול, השתייה המוזל, כרטיסי הסרט במחיר נמוך, אבל בואו נהיה כנים: חצי מהסיבה לרכוש חברות בקוסטקו הוא הדגימות החופשיות. ללא שם: הרכבת מדגם ללא הפסקה לא יפעל ללא הדוגמנית נאמן מדגם outers, ו TRUST – יש להם הרבה מה לומר.סרקנו Reddit כדי לראות איך הם מרגישים לגבי עבודתם … ואתה.הנה מה שאתה צריך לדעת.

“תודה” עובר דרך ארוכה.

צפה בהודעה זו על

להיות אסיר תודה. #costcosamples #yoga #creates #space #manduka #yogachallenge #express #yourachanaalia #thourasana @thespacevisalia

פוסט משותף על ידי מנדי טובין (@missmandyjayne) ב

אולי הם יגיעו לנקודה הזאת בסופו של דבר, אבל אנשים עובדים דוכני מדגם של קוסקו הם לא רובוטים. הם חיים, נושמים בני אדם שרק רוצים קצת r-e-s-p-e-c-c עבור העבודה שהם עושים. אחד Redditor under under- מוערך מזהה שהיא שם כדי להאכיל אותך, אבל אומר, “כל מה שאני רוצה [הוא] תודה!”

העבודה דורשת כמה רגליים חזקות.

ראית פעם מישהו פופ סקוואט בזמן חלוקת דוגמאות? גם אנחנו לא. העבודה אינה פיזית כמו עבודה במסעדה במטבח, אבל כמעט כך: אתה צריך להיות על הרגליים במשך שש עד שמונה שעות.

הם לא מועסקים בפועל על ידי קוסטקו.

צפה בהודעה זו על

דוגמאות נוספות היום כל יום אחר של השנה! להגיע אל Costco! #costco #superbowl #costcosamples #daybeforesperbowl

פוסט ששותף על ידי תומס מירשל (@tmirchel) בתאריך

המחסן משתמש בחברה של צד שלישי כדי למצוא עובדים מדגם, ולכן האנשים שמפעילים את הדוכנים אינם מקבלים את אותן הטבות או אפילו שילמו את אותו שכר כמו שאר העובדים של Costco. עם זאת, סמוך ובטוח, אין זה אומר שהם לא מגיעים להשתתף במפגשים משרדיים טיפוסיים. “יש לנו אפילו טיולים מדגם אדם, כמו מסיבות חג המולד,” כתב Reddit משתמש CostcoSampleGirl.

דוגמאות מחוממות הן סחורה חמה.

ככל הנראה, זה אדיבות נפוצה לחתוך את עצמך בשתי דוגמאות של כל דבר הדורש פופ בתנור טוסטר. מזונות אלה לוקחים את הארוכה ביותר כדי לחדש, ואם אתה תופס יותר מאשר זוג, אתה עלול לגרום למעבר צוואר בקבוק עם קונים רעבים אחרים, חסרי סבלנות.

הם לא מורשים לחתוך אותך.

צפה בהודעה זו על

ארוחת ערב ב Costco ��$ #costcosamples #costco

פוסט משותף על ידי ד”ר Kayla Randhawa (@ drkaylarandhawa) ב

“זה במדריך שלנו כי אין מגבלות על דגימות”, על פי אחד Redditor. זה אומר שאתה יכול לתפוס את כל התוכן של מגש ללא כל השלכות – אשר אנשים עשו.

אבל אנשים חושבים שאכפת להם.

אם מישהו מחלק דגימות היה דולר עבור כל פעם שהם שמעו, “אני פשוט תופס אחד עבור בעלי!” הם כבר לא צריכים להיות מישהו שמחלק דוגמאות. התחפושות שכיחות גם כן. “היו לי אנשים לבושים ברדסים שלהם או להוריד משקפי שמש”, אמר אחד Redditor.

לא אכפת להם אם אתה לא קונה שום דבר.

צפה בהודעה זו על

Hahahahaha #badass #costcosamples #iknowyouwantsome # youknowwhoyouare

פוסט משותף על ידי ירדנה (@ fairyprincess8) ב

רק לא עושה את זה מביך על ידי משתהה ומעמיד פנים שאתה רוצה. “[אנחנו] מקבלים תשלום זהה אם אנחנו [איש המכירות הטוב ביותר] או [אנחנו] פשוט יושבים שם,” העיר קוסטקספלגירל. Redditor Number1dad הוסיף: “אם נראה לנו כוח, מנהל נמצא בסביבה וצופה בנו, אנחנו שונאים את החלק הזה של העבודה”.

עובדים לדוגמה להגיע לנסות דברים משלהם.

למעשה, ההנהלה רוצה אותם. “‘אנו מעודדים לעשות זאת לפני שנקבע כדי שנוכל למכור את המוצר בצורה טובה יותר’, כתב משתמש של Reddit. בהפסקה, מותר להם אפילו לתפוס דגימות מעמיתיהם לעבודה.

זה לא הדמיון שלך: העובדים מדגם הם בעיקר נשים זקנות.

צפה בהודעה זו על

זה #SuperBowl סוף שבוע! ללא שם: כלומר דגימות כנף עוף ב Costco! ללא שם: זהו אזור צהריים. #reporterlife #tasty #costcosamples #impoor

פוסט משותף על ידי ג ‘רמי חן (@ jeremyjoey3469) ב

“רוב חברי לעבודה הם נשים בנות 60 +”, כתב מספר 1dad. עוד Redditor מתעקש זה עדיין די קל לקבל שכר אם אתה לא נופל לתוך הדמוגרפי: “יודע איך למכור. אתה לא הולך להיות הרבה תחרות.”

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...