קוויר העין של תושב Foodie אנטוני האם באופן רשמי פתיחת מסעדה

אם לא ראית את העין הקווייה של נטפליקס, להפסיק את מה שאתה עושה ולהתחיל לצפות! אם ראית את זה, אז אתה מבין למה ההצגה היא מכה מוחלטת. The Fab חמש הם חלקים שווים מקסים, מצחיק, אמפתי, ומבדר כפי שהם נותנים חייהם של זרים מהפך כולל – מה שהופך למופע לב ומרגיש טוב.

אנטוני פורובסקי, מלבד היותו מקסים, מסייע למטופלים המזל של פאב חמש במטבח – מציע אפשרויות מזון בריא יותר, ומראה להם מתכונים קלים. עכשיו, נלהב אבוקדו הוא רשמית פתיחת המסעדה שלו בניו יורק. איך אני יכול להיות הלקוח הראשון?!

המסעדה תהיה “אתחול מהיר מזדמנים” של המסעדה הקלאסית, כפר דן, על פי אוכל ניו יורק. מסעדת ווסט וילג ‘נסגרה במאי, אחרי 36 שנה. עכשיו, אנטוני ושותפיו (צמד שבבעלותו קבוצת אירוח, בין היתר), מתכננים להשיק מחדש את כפר דן כמושג חדש המתמקד בסגנון חיים “בריא אך מלא”. אוכל מדווח כי המסעדה תהיה “כל יום, שירות נגד ספוט” עם תפריט שמשרתים דיאטות שונות.

ובכן, זה נשמע f-a-b! אוכל מציין כי למרות דן הוא המסעדה הראשונה של אנטוני, יש לו ניסיון קודם לעבוד כמו busboy, מלצר, מנהל, sommelier, וכמובן, כמומחה מזון תושב על קווייר עין.

לפי אוכל, אנטוני יש שותפות עם כמה תעשיית “וטרינרים”, עם מוניטין של “לשים את העסקים שמושכים קהל האופנה.” YASSS אנטוני! כמו יונתן היה אומר, “מי נתן לך רשות ?!” (aka, אתה הורג את זה).

צפה בהודעה זו על

אני קנדי, אבל זה לא אומר שאני לא מעריך #summer מצרך אמריקאי כמו המבורגר טוב ��! לפעמים אני אוהב ללכת על משהו קלאסי: בשר בקר טחון, גבינת צ’דר, מלפפונים חמוצים, חסה ועגבנייה. אבל לפעמים, אני אוהב לערבב את זה עם כמה קומביוס טעם חדש @wholefoods עושה את זה כל כך קל לבנות כיף באמת והמבורגרים מעניינים עם תערובות המבורגר מראש שלהם מתובל; נסה את המבורגר סטייקאוס עם תאריך תוצרת בית גבינת שמנת, התבלינים קרוגרד בורגר עם גבינת פורטובלו, גאודה ו בצל קרמל או המבורגר צ’דרר פטריות עם אננס בגריל, מאצ’ו גוצ’וג’אנג, כוסברה ובצל פריך. לחץ על #link ביביו כדי ללמוד כיצד אספתי את היופי הזה ואת שאר מזון הקיץ הקל שלי #tips ו- #tricks. #sponsored #burgers #makesmewhole #antonixwholefoods �� @ jkrietemeyer

פוסט משותף על ידי אנטוני Porowski (@antoni) ב

תאריך הפתיחה הצפוי של המסעדה הוא ספטמבר, אשר נותן לך יותר מ מספיק זמן לצפות בעונות אחד ושניים של עין קוויר על נטפליקס. צפיתי בשתי העונות תוך 4 ימים, אבל מי סופר?

תמונה
קון פולוס

הזמן מראש עכשיו Delish ספר בישול, indiebound.org

Loading...