מיץ חמוצים משקאות ספורט הם Gatorade חדש

שחקניות הוליווד כמו מיץ ירוק שלהם ארוז עם תרד כרוב; ספורטאים מעדיפים את שלהם כדי להיעשות עם חמוצים. זה אחד מאותם משקאות משקה שלאחר האימון, כמו חלב שוקו, שהספורטאים משגשגים. על פי מחקרים, החומר המלוח עובד ניסים על התכווצויות שרירים. זה קשור עם חידוש רמות נתרן נמוכות לאחר sesh זיעה גדולה, דיאטנית בן סיט אמר מזון ויין.

מיץ חמוצים החברה לא בדיוק מנסה לעשות להביא לקרות; לגימה על מלח היא כבר מגמה הוקמה. כוכבי הספורט כבר הבחינו בשוליים ובחדרי הלבשה לבקש את זה. מוקדם יותר העונה זו הוקי, ניו ג ‘רזי Devils שחקן בלייק קולמן עשה גלים כאשר הוא התיישב בתוך קנס עם צנצנת של חניתות. אבל אם להגיע למיכל ריק של דיל לאחר פעילות גופנית מאומצת פשוט נראה כל כך טוב, נואש, מיץ חמוצים החברה הולך אחד יותר טוב.

קנה עכשיו: Pickle מיץ ספורט, 13 $ עבור 6 Pack; amazon.com

צפה בהודעה זו על

שישי שמח! לאלה ששיחקו אתמול, התשובה הנכונה לשאלה הטריוויה הייתה 2001 והמנצח שלנו היה די H! יום 3: מהו המונח המדעי עבור המרכיב הפונקציונלי הנמצא ב- Pickle Juice®, שאחראי להפסקת התכווצויות שרירים? בהצלחה!! #picklepower #picklejuicesport #stopmusclecramps

פוסט משותף על ידי Pickle Juice ספורט (@ Piclejuicesport) ב

מייסדי החברה שבסיסה בטקסס פיתחו את תערובתם ב -2001. יש לה מים בעלי סינון כפול, חומץ, מלח, טעם שמיר טבעי, אשלגן, אבץ, ויטמין C וויטמין E – תערובת של חומרים מתחדשים המכוונים לכוויות שרירים. המוצר, שנקרא פשוט Pickle Juice ספורט (אם כי אתה יכול לקבל כוח נוסף ירה, יותר מדי) הוא רק סימן מסחרי משקה מיץ Pickle מיץ, אם זה סוג של הסמכה ענייני לך. זה יכול להפוך כמה ראשים לחדר הכושר, אבל זה מה בקבוקי מים אטומים נועדו, נכון?

קנה עכשיו: בקבוק מים סוול, 28 $; amazon.com

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...