הכל בבית הלאומי Gingerbread בית התחרות #GingerbreadGoals

רוב האנשים רואים את היום שאחרי חג ההודיה להיות התחלה בלתי רשמית של עונת החגים. סנטה השני מתגלגל ברחובות מנהטן, עצי חג המולד מופיעים בחדרי מגורים ואורות על מסילות המרפסת. אבל ב Asheville, NC, כל ההימורים הם כבויים לפני תרנגול הודו אפילו שימש. העיר הדרומית היא ביתם של תחרות Gingerbread House הלאומית, ובסוף השבוע לפני חג ההודיה, המתמודדים סוערים את אומני גרוב פארק אין עם יצירותיהם הממותקים.

תמונה

תומס סי

“זה מביא את הכישרון הגבוה ביותר מכל מקום: קנדה, קליפורניה, הם באים מכל רחבי,” אמרה ריטה אדאמס. “זו התחרות הארצית”. זו היתה השנה ה -25, המלון ארז את הבית עם יותר משתתפים שאי פעם – 170, בסך הכל – כל שם כדי להתחרות על התואר כסף כסף. הפרס משתרע מעבר לזכויות התרברבות בלבד: הזוכה הכולל הולך הביתה 5,000 $ עשיר יותר ומקבל שהות במלון ללא תשלום. מקומות שני ושלישי לנקות עם יותר מפעם אחת כל אחד, גם, ואפילו את הנוער, נוער, הילד קטגוריות לקחת הביתה קצת מזומנים.

תמונה

תומס סי

חברים קיץ, 9, ו Madisyn, 10, החלו לבנות את הבית זנגוויל חודשים מראש. “הכניסה שלנו היא חג המולד מעל הקשת … כי אנחנו אוהבים קשתות וחג המולד, “אמר קיץ. זה לא היה הכל לשווא (הם הגיעו השלישי), אבל המתחרים הבוגרים יש להם לנצח. “התחלנו להתכונן בפברואר השנה”, אמרה ג’ניפר אלמור, “ונכנסתי להפקה רצינית באוגוסט, הכל כ -500 שעות”. זה ברור: הממלכה כביכול שלה היה אחד היצירות זנגוויל משוכלל ביותר באירוע. כל קטע היה בהשראת משהו קונדיטוריה – סוכריות על מקל, חצר עוגה, יער חורשת סוכר.

תמונה

תומס סי

אלמור מצאה את דרכה אל העשירייה הראשונה, מלווה בשמורות חוזרות. “אני נכנסתי לעשירייה הראשונה מאז 2007, כשהתחלתי להתחרות”, אמרה אן ביילי. היצירה של זנגוויל שלה – זה היה הרבה יותר מסתם בית – היתה אודה לצ’רלס דיקנס. “רציתי לעשות משהו עם כמות עצומה של פרטים שבאמת סיפרו סיפור”. זו היתה גם כוונתה של גלנדה טאנט. ארמון ונציה שלה שימש חטיף לעכבר במהלך בנייתו, אבל אתה לא יכול לספר. “בכל מקום שאת נראית, אני רוצה שתראה משהו שלא היתה בפעם האחרונה, “אמרה.

תמונה

תומס סי

טאנט הגיע למקום השני – השנה השנייה ברציפות – בזמן שביילי לקח הביתה את הפרס הגדול. “הייתי חסר תחושה, “אמרה על ניצחון. “אני נפגעתי, הכי טוב בתחום הכי טוב פה, אני מרגיש מאוד מכובד”. אתה עדיין יכול לראות את הבית של ביילי באופן אישי ב Omni Grove Park Inn. זה מוצג, יחד עם כל שאר הערכים, עד 4 בינואר.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...