איפה למצוא יין מועדף Meghan של מרלן

רוב הסיכויים הם, Meghan Markle היה על סוף קבלת הרבה טוסטים בזמן האחרון. לעולם לא נדע מה כל הכוסות שהובאו לזוג המאושר מתמלאות, אבל אנחנו מוכנים להתערב על זה: אם זה היה תלוי במרקל, היא היתה לוקחת לגימה אחרי שבלול של טיגננלו.

קנה עכשיו Antinori Tignanello 2014, $ 98; wine.com

צפה בהודעה זו על

הנסיך הארי וגב ‘מייגן מרקל עשו את ביקורו הרשמי הראשון בווילס היום. בטירת קרדיף הם פגשו מאות שוחרי טוב והיו מסוגלים לחוות את מיטב התרבות הוולשית וספורט.

פוסט משותף על ידי ארמון קנסינגטון (@kensingtonroyal) ב

זה היין החביב על מארקל, ויש סיבה שזה נשמע כל כך מוכר: מה שקרה עד מהרה נקרא אתר החיים שלה – הטיג – אחרי המגוון. הטעם הראשון של מרקל עורר השראה בדרך חשיבה חדשה לגמרי, שאותה סיפרה בדף “אודות” של האתר שלה:

זה לא היה רק ​​אדום או לבן – פתאום הבנתי מה אנשים מתכוונים על ידי הגוף, הרגליים, מבנה היין. זה היה רגע של אה-אהה במיטבה. בשבילי, זה הפך לרגע “טיג” – רגע של מקבל את זה.

מנקודה זו ואילך, כל מודעות חדשה, כל גילוי חדש או “אוהההה, אני מקבל את זה!” הרגע היה רגע “טיג”.

צפה בהודעה זו על

Era il 1971, nasceva Tignanello זה היה 1971, Tignanello נולד #TenutaTignanello #Tignanello #Antinori

פוסט משותף על ידי Marchesi Antinori (@marchesiantinori) ב

אם אתה רוצה ללגום משלך את היין לכאורה שינוי החיים, יש כמה דברים שאתה צריך לדעת על זה. בתור התחלה, הכינוי “טיג”, אם כי זה נקרא כי אמריקה, הוא קצת מטעה. את “G” ב Tignanello לא צריך להיות מובהק; היית רוצה לבקש נאה-יה-נה-לו.

שנית, זה יין חדש יחסית “Supertuscan” יין, עשה עם תערובת ספציפית של ענבים: 80% Sangiovese, 15% קברנה סוביניון, ו -5% קברנה פרנק. היקב האיטלקי Antinori הראשון עשה את זה בשנת 1971, ועד עצם היום הזה, vintners יש היחידים בעולם מי לייצר אותו. אז היית חושב שטיגנלו יהיה בלעדי. זה יקר, בטוח, אבל בקבוקים של החומר הם למעשה די קל למצוא. Wine.com מוכרת שתי vintages: 2013 ו 2014.

קנה עכשיו Antinori Tignanello 2013, 110 $; wine.com

שם לשתות יותר טוב לשתות ביום החתונה הארי של Meghan. אנחנו מחכים.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...