לחגוג את הקיץ היפוך הדרך הוויקנית

סטונהנג '

/

The Solstice הקיץ הוא יותר מאשר רק יום ארוך מספיק כדי לקבל את כל errands לעשות. במשך שנים רבות, זה היה יום לחגוג את השמש, את הקציר, ואת היתרונות הרבים של השפע של הקיץ. לפני הגריל וקוקטיילים היו הדרך הטובה ביותר לשמוח בחמימות, פגאנים ו wiccans היתה הדרך שלהם לתת תודה ליום של אור חום.

עוד מעדנות: חגיגה הפחד הקיץ

ביום שלישי בבוקר בשעה 4:45 לפנות בוקר, כמות גדולה של חוגגים צפויים להתכנס בסטונהנג ‘כאשר השמש עולה על המישורים הבריטיים. בשנה שעברה דיווח ה- BBC כי 20,000 אנשים היו שם כדי לברך את הזריחה. אם אתה לא יכול להיות שם בחלוקים הלבנים שלך ואת הרגליים היחפות לראות את השמש לפסגה העליון של לוחות אבן, יש כמה דרכים אתה יכול לחגוג את היפוך, הידוע גם בשם ליתה, פגאני בסגנון.

עוד מ Delish: נהדר פירות קיץ מנות

לפי חוגגים את עונות החיים: בטאן למאבון, על ידי אשלין או’גאיה, מדורה היתה מרכזית לחגיגות היפוך עתיקות, ולפעמים הוקם “גשם קיץ”, מעוטר בפרחים וענפים עלים. החגיגות כללו ריקוד דאוסיל (שמש) סביב אש או מוט המלווה בשירה ובשבחים לשבח האל, כפי שפולקלוריסטים בסוף המאה ה -20ה האמינו במאה. “חיים את הריקוד, יותר טוב יהיה הקציר”, על פי ג ‘יי MacCulloch ב הדת של הקלטים הקדומים. O’Gaea גם מסביר כי במסורת הוויקנית, זה מנהג ללבוש צבעים בהירים כגון אדום, כתום, או צהוב כדי לסמן את השמש. “אם מישהו רוצה ללבוש זר פרחים או סרטים בשערות שלהם, כל כך הרבה יותר טוב, כל מזון שתספק צריך להיות בצבע שמש, ואולי עגול”. חלק מהמאכלים המסורתיים המעורבים בפירות וירקות עגולים כגון השמש כוללים לחם פומפרניקל, מיד, ומזונות בגריל המשתמשים בלהבה פתוחה המייצגת את השמש. מאכלים חגיגיים אחרים היו עשויים לכלול פירות כמו לימונים, תפוזים, מנגו, אפרסקים, או נקטרינות וירקות כמו סקווש צהוב, תירס, עגבניות ירושה. דבש היה גם מרכיב פופולרי במנהגים פגאניים – במיוחד כאשר נעשה שימוש ב mead, משקה אלכוהולי דבש.

עוד מ Delish: מגניב משקאות עבור קיץ חם ימים

זה היה גם האמין כי הפיות היו הנפוצים ביותר שלהם במהלך Solstice. אלה בעקבות אמונות ויקנית או פגאנית באופן מסורתי לעזוב את הצעות של עשבי תיבול שנקטפו כמו לבנדר, שומר, קמומיל, עלי כותרת של ורדים עבור הפיות. כמובן, אתה רשאי לשמור כמה עשבי תיבול אלה עבור עצמך. איך אתה אמור להיות לטה טוב אם האוכל שלך הוא תחת מתובל?

Loading...