עצור הכל: האם פאפא ג’ון נראה יותר כמו כריסטופר נייט או פרד סוואג ‘?

אף אחד לא יותר מפורסם מידיו של ג’ון שנאתר. מייסד פאפא ג’ון הבטיח להם כביכול 15.3 מיליון דולר ב -2015, וכמעט כל סיפור שנכתב עליו מאז הזכיר אותם. אבל אנחנו לא כאן כדי לדבר על הידיים שלו. בואו ניקח שנייה כדי להתמקד בפניו.

ג'ון Schnatter of Papa John's

יש את השיער הכהה שמסגור אותו, מתנודד קלות מעל שני המקדשים, והעיניים החומות המחודדות שראו יותר פשטידות פפרוני מכל זוג מציצים צריכים להיות בחיים. שפמו – במצב תמידי של צל של חמש – מסווה שפתו העליונה הדקה.

ראינו את הספל הזה הרבה בזמן האחרון, כאשר וידאו 2010 של פפה ג’ון resurfaced ו הלך ויראלי מוקדם יותר השנה, ורק השבוע, כאשר נטו האישי שלו בשווי ירד 70,000,000 $ דיווח לאחר שהוא קרא מנהיגות NFL. בוהה בו, לחדשות לאחר הפסקה חדשות, עשה עורכי Delish לממש משהו: אנחנו מכירים את הבחור הזה. במקום זאת, אנחנו מכירים בחור שנראה הרבה כמוהו.

תמונה

גייב גינזברג

זה היה כריסטופר נייט שעלה בדעתו. אתה מכיר אותו הכי טוב מחבורת “בריידי” וממספר גדול של סדרות טלוויזיה אומללות, והחצי העליון של פניו הוא צלצול מת של פאפא ג’ון. אבל כאשר מישהו אחר הציע את פני המלוכה פיצה היה דומה יותר לכוכב השנה הפופולרית פרד סאבג ‘, זרימת עבודה עצרה כדי לעצור את חדר הצ’ט פרצה המלחמה.

תמונה

גבריאל אולסן

“כריסטופר נייט ופפה ג’ון נראים כאילו הם מבקרים את אותו מנתח פלסטי, “כתב אחד מאנשי הצוות של דליש, בעוד אחרים חשבו שהם חולקים רק את אותן גבות. “פרד סאבאג’ בטוח – הכול באף, “כתב מישהו אחר. אחר כך היו האנשים שניסו לבחור ולבחור תכונות: “שערו של פרד סאבג’, פניו העגולות של כריס נייט, “אמר אחד מעריכותינו ואחריו הדחה מאחד: “לפאפה ג’ון יש את העיניים של כריסטופר נייט ופנים של פרד פרא אדם.”

זה מביא אותנו לכאן, למבוי סתום. עזור לנו, האם אתה: האם ג’ון פאפא נראה יותר כמו פרד סאבאג’ או כריסטופר נייט?

וידיאו קשור:

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...