למה אתה אף פעם לא צריך לאכול נמוך קלוריה גלידה

אלא אם כן אתה חי מתחת לסלע, (מזל קשה, פטריק) אתה כנראה שם לב זרם של קלוריות דלות קלוריות להצטרף שלך OG שומן מלא המועדפים במעבר מקפיא. אלה מצית pints מכוסים עם ביטויים גדולים להדפיס בטענה דברים כמו: “פחות קלוריות”, “בעל מבנה פחות סוכר”, ו “מקור טוב של חלבון”. אבל למרות האריזה החמודה – ואת הטענות האמיתיות – לא קניתי ליטר דל קלוריות במשך יותר משנה. הנה למה.

תמונה

תמונות של גטי

הם מעודדים אכילת יתר.

אני לא זוכרת זמן שבו הייתי מביאה הביתה ליטר דיאט של שבב מנטה או שוקולד ולא לטרוף את כל העניין מיד. הייתי אוחזת בכף גדולה נוספת ומטפלת באצבעות האלה כאילו היתה זו משלחת סולו. “240 קלוריות לכל ליטר” מרגיש כמו אתגר. “עצור כאשר אתה מגיע לתחתית” ו “ללא קערה, ללא חרטות” גרם לי לחשוב לסיים את כל ליטר בישיבה אחת היתה תוכנית מושלמת. בנוסף, בגלל ספירת קלוריות היא הרבה יותר נמוך על כל החלופות רבות, הייתי חטיף ללא מטרה על גלידה מספיק כדי להאכיל משפחה של ארבעה … כל לילה. Yiiii. העניין הוא, אני בהחלט יכול לשלוט על עצמי סביב הבנים שלי בן וג ‘רי, ועל ידי זה אני מתכוון מנה קטנה של חצי אפוי שומר אותי די שמח ומודע כי זה למעשה, פינוק.

הם חלשים על התוספות.

בזמן שאכלתי את הקופסאות שלי, חיפשתי ברעבתנות את כל פיסות הבצק. אחרי חפירה נרחבת, הייתי מוצא סך של חמישה חתיכות פראיקינג בכל הגביע. חמש. שוב ושוב, הייתי מרגישה מרומה כי הם היו הונאות (מעשים!) עבור אפילו קורא לזה “בצק קוקי”. אפשר היה להניח שהכל היה חלק מהשקיק הקלורי – אם הם לקחו את רוב התוספות, זה יכול להיחשב “בריאה”.

רבים מתוקים עם אריתריטול.

אני חושב תחליפי סוכר הם די מוצל באופן כללי. אני לא גדול על חטיפים ללא סוכר, משקאות דיאטה או משהו כזה, אז אם אתה מרגיש בדרך כלל אחרת, אל תתנו לי גשם על המצעד שלך. אבל, ממתיק מלאכותי אחד בפרט, erythritol, נמצא בכמה הפופולריים ביותר קלוריות גלידות קלוריות הוא גם … מסטיק. שיש לי פריקים. Erythritol הוא Newbie למקום הסוכר תחליף כי ה- FDA נחשב “בטוח בדרך כלל” עבור הצריכה בשנת 2001. אה, בדרך כלל?

אתה אף פעם לא מרוצה.

חברות גלידה נמוכות כמו Halo Top של סוד ההצלחה השני הוא שהם משאבות כמה כמויות רציניות של אוויר לתוך הגלידה שלהם. הצבענים שלהם שוקלים בכ -256 גרם לעומת 428 גרם של ליטר של בן וג’רי, זמן דיווח. לא, זה לא רע לבריאות שלך, אבל זה אומר שאתה צריך צריך לצרוך יותר כדי להרגיש מרוצה כי יש לך, אתה יודע, טיפול כראוי את עצמך.

הכל מהכל …

אין ספק כי כמה נמוך קלוריות אמבטיות הרשים את הכפתור העליון שלי במונחים של טעם – Talenti מנטה קוקי קראנץ ‘ג’לאטו ו Halo Top קינמון רול – אני מסתכל עליך. יש סיבה שהאלו טופ, שהפך במהרה לארגז הגלידה הגדול ביותר באמריקה בקיץ שעבר, גבוה כל כך. יש להם יותר מ -20 טעמים יצירתיים עבור האוהדים לבחור מתוך כל זה נשמע כמו חלום: פנקייקס וופלים, עוגיות שיבולת שועל, ממתק.

צפה בהודעה זו על

זה היה קל יותר ליהנות אילו זכרנו כפית.

פוסט משותף על ידי Halo Top Creamery (@halotopcreamery) ב

Halo Top יש את תשומת הלב של העולם כמובילה בקטגוריה המתאימה. ובנקודה זו, בואו גם לא לשכוח את המודעה שלהם להפסיק להראות כי הוא כנראה הנקודה המפחידה ביותר גלידה פראיקינג מישהו ראה אי פעם.

באמת, זה לא פשע כי אהבה רבים יש אלה “בריא” אפשרויות במקפיאים שלהם כאשר מגיע הזמן להתמכר. אבל, אם כי כמה מהם על רבע פחות משמין מאשר מלא שומן בן & ג ‘רי של חמישית פחות האגן דאז, אני עדיין לא מוצא אותם “בריא” בשבילך. עם זאת, אני מעדיף להרים את החומר האמיתי. אתה מחליט בעצמך איזה קצה של הספקטרום אתה נופל על הדיון הזה גלידה – רק לזכור, אף אחד לא צריך לשכוח גלידה כל ביחד.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...