איפה זה עוגת גבינה של חודש מועדון היו כל חיינו?

חובבי קינוח וסבתות החוף המזרחי יודעים דבר אחד כדי להיות אמיתי: עוגות הגבינה הטעימות ביותר נמצאות בניו יורק. בין העוגיות האיקוניות הגדולות של אפל – העוגיה השחורה והלבנה, פרוסת הדולרים, היין החמיץ, אך איכשהו, עדיין טעים – עוגת גבינה שולטת על העליונה. מסעדות שרשרת ומרכולים לעשות ריפים מקובל על קלאסי, אבל אם אתה מחפש סיפוק אמיתי, אתה חייב ללכת ישר אל המקור – או לפחות יש מקור לבוא ישר אליך.

קנה עכשיו: Eileen של קלאסיק NY עוגת גבינה, 75 $; foodydirect.com

תמונה
FoodyDirect

עוגת הגבינה המיוחדת של איילין היא אחת הלהיטים הישנים של ניו יורק, עם עוגה פשוטה מהמתכון של אם השף, ועוד כמעט שלושה תריסר טעמים אחרים של פירות, שתייה, ואגוזים. אם אתה כרגע מקלל את קוד ה- NYC הלא שלך, צמרמורת: Eileen של יש את הגב. אוניות החנויות עוגות בכל רחבי הארץ, אבל עוגת הגבינה של חודש מועדון דרך FoodyDirect שווה את spurgege. עבור $ 75 (כולל משלוח), עוגת גבינה שלמה יופיע על מפתן הדלת שלך כל 30 או כך ימים.

קנה עכשיו: Eileen של עוגת גבינה של חודש מועדון, 75 $ לחודש; foodydirect.com

תמונה
FoodyDirect

טעם הגבינה של פברואר הוא Red Velvet, אבל בחודשים מאוחרים יותר עדיין לא הוכרז … כלומר אתה חופשי לחלום על מנסה עוגיות של איילין גבינת שמנת במארס. ואולי את פקאן הכרמל באפריל. וקפוצ’ינו שוקולד יהיה ממש טעים בחודש מאי, נכון?

תמונה
FoodyDirect

קנה עכשיו: עוגיות של איילין ועוגת גבינה, 75 $; foodydirect.com

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...