ביונסה מניות מתכון לימונדה משפחתית עם אוהדים

אתה אובססיבי עם לימונדה. אנחנו אובססיבי עם לימונדה. העולם אובססיבי עם לימונדה. ובעוד כולם ואמא שלהם קוראים בנות בשם בקי לספר להם איך הם מרגישים על השיער שלהם וצועקים, “אני לא מצטער” כמו ההיגיון שלהם מאחורי זה, המשמעות האמיתית של כותרת האלבום היה הרבה יותר תמים.

הכותרת באה מן האמרה, “כאשר החיים הידיים לימונים, לעשות לימונדה.” השירים של ביונסה מתארים את הקשיים שחוו נשים שחורות באמריקה, והיא פותחת את המאבקים באמון ובגידה סביב נישואיה לג’יי ז’. למרות שהנושא המרכזי הוא אחד הכאב והמאבק, יוסי מצליחה להשקות את כל החמיצות הערות עם משהו מתוק על ידי שיתוף מילים מיוחדות בחלק האחרון של האלבום, שנקרא “הגאולה”: מתכון לימונדה משפחתה. היא נוצרה על ידי סבתה המנוחה, אגנז דראון, ועברה מדור לדור.

כך תוכל לעשות זאת:

קח 1 ליטר (2 כוסות) של מים, להוסיף חצי פאונד (2 1/2 כוסות) של סוכר

מיץ של שמונה לימונים, צחוק של חצי לימון

יוצקים את המים מכד אחד, ולאחר מכן את השני כמה פעמים

מסננים דרך מפית נקייה

השיטה של ​​לימונדה בדרך זו (במקום להרים קרטון מתחנת הדלק או לעצור ליד הדוכן של השכן שלך) הוא הרבה יותר ישן הספר ואותנטי. הסוד האמיתי זה תוספת של לימון zest לתערובת. PopSugar למעשה נתן את זה וחשבתי את ההליך לעשות את זה היה איטי, אבל מרגיע. אשר לטעום, הם דיווחו כי זה היה “הדראג מזעזע בהתחלה לפני סיום על מרגיע, מתוק (אבל לא מתוק מדי!) הערה.” נשמע בי, ראוי לנו.

H / T: PopSugar

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...