היסטוריה של משחק שנעשו בחג ההודיה: תפוחי אדמה מתוקים ומרשמלו

מחית sweet potatoes

שון dreilinger / flickr

עבור אנשים רבים זה לא יהיה חג ההודיה ללא תפוחי אדמה בטעמים מתובל מרשמלו. אבל למה אנחנו יוצרים דבר כזה? זה לא כאילו אנחנו באופן מסורתי מפזרים נשיקות של הרשי על הסלטים שלנו או דברים תרנגולי ההודו שלנו עם דובים gummy. מתי התגלתה המנה המסורתית של תפוחי האדמה המתוקים?

עוד מ Delish: חג ההודיה מנות של שף צלפים

תפוחי אדמה מקוריים בדרום ומרכז אמריקה. כריסטופר קולומבוס הראשון הביא את פקעת הסוכר לספרד בסוף המאה ה -15. המתיקות שלה זכתה לאירופים מיד. רבים, כולל הנרי השמיני, האמינו שתפוחי אדמה מתוקים הם אפרודיזיאק, וסיוע נוסף לפופולאריות שלהם. מאירופה הובאו תפוחי האדמה לאמריקה, שם מצאו בית מאושר בדרום הדרומי. הדרום אימץ את תפוח האדמה המתקתק המשגשג כתחליף לדלעת בעוגות ומאכלים עונתיים.

עוד מ Delish: 12 מושלם ירקות בצד מנות

אבל בעוד הם היו כלולים בדרך כלל במרווחים החג, תפוחי אדמה מתוקים לא היה פוגש את הממתקים שלהם ממתקים רך עד תחילת 1900. לפי סוור, המקרה הראשון של מרשמלו בתפוחי אדמה מתוקים הופיע בחוברת שהוזמן על ידי אנג’לוס מרשמלו, אחת החברות הראשונות שמייצרות את הממתקים שהיו בעבר זמינים רק לעשירים. החוברת נעשתה כדי להציג את המרשמלו הזמינים כעת כמרכיב יומיומי. כלול באוסף המתכונים היה עכשיו תפוחי אדמה מתוקים מפורסמים עכשיו עם מרשמלו. הצלחת נתפסה – לא ממש, כמובן – במיוחד בצפון. עכשיו זה צלחת צד ההודיה תמציתית, ממש שם עם מחית תפוחי אדמה ותבשיל שעועית ירוקה.

עוד מ Delish: שלנו מועדפים הודיה צד מנות

האם כללת תפוחי אדמה מתוקים במרשמלו בחג החג שלך? אם לא, לשקול לתת אחד המתכונים הקלאסיים האלה לנסות.

Marshmallowy מתוק תפוחי אדמה

תפוחי אדמה אפויים פעמיים עם מרשמלו קלוי

חג ההודיה dessert, sweet potatoes, marshmallow meringue

קייט סירס

מתוק תפוחי אדמה עם מרשמלו מרנג

<p>מוסיפים את המנה הטעימה הזאת לצד השולחן החג. זה בטוח להיות קהל pleaser!</p><p><b>מתכון: </b><b>תפוחי אדמה מתוקים עם מרשמלו</b></p><p>“title =” בטטות עם מרשמלו ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f941de090b6_-_sweet-potatos-marshmallows-opr1110-th2.jpg?resize=480:*”<br/>/></picture></div></div></div><p class=

תפוחי אדמה מתוקים עם מרשמלו

<p>למעלה זה גרסה מואר של תבשיל בטטה קלאסי עם שני מרשמלו פקאנים קלוי.</p><p><b>מתכון: </b><b>תפוח אדמה מסורתי</b></p><p>“title =” מסורתי תפוח אדמה בטטה ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f941de7649d_-_traditional-sweet-potato-casserole-recipe-cl1210-th2.jpg?resize=480 : *<br/>/></picture></div></div><div class= בקי לואיגארט – סטיינר

תפוח אדמה מסורתי

Loading...