החבר ‘ה האלה הפכו פריצה איקאה מטבחים לתוך עבודה במשרה מלאה

ג ‘ף כריסטנסן ומייקל אנדרסן הם הראשונים להודות שהם לא המציאו את הרעיון של פריצה איקאה. אבל הגברים, על ההגה של החברה הרפורמית דנית עיצוב, פשוט אולי יש לשכלל את המשימה. הפתרון שהגיעו אליו ב -2014 היה זה: קח את ארונות המטבח של איקאה – שציריהם, השקופיות והמסגרות של החלקיקים הם באיכות זהה לזו המותאמת אישית, אנדרסן מתעקש – ומעצב אותם מחדש. תן להם חזיתות חדשות, בעיטות הבוהן, משטחי, ידיות, תוכנן על ידי כמה האדריכלים הבולטים בעולם עבור רסיס של מה זה עלול בדרך כלל לעלות.

קנה עכשיו: איקאה בסיס קבינט, 203 $; Ikea.com

תמונה

צ’לסי לופקין

הרעיון עבד. רפורמה יש שמונה עיצובים מטבח עכשיו (a underrated בתוספת: כולם קל יותר לבטא מאשר איקסטאד של Ekestad ו Tingsryd זנים), עם יותר על האופק. יש את מודל הבית, אשר, כפי שהשם מרמז, הוא שם הכל התחיל עבור החברה. זה סוג של מטבח שעושה חובבי עיצוב חנון החוצה, עם פשטות סקנדינבית – חזיתות מוצק שמציעות מעגלית, לחתוך ידיות – ו מגע של שנות ה -60. ההצלחה של השראה כריסטנסן אנדרסן לקרוא את השמות הגדולים המעוגנים המותג שלהם היום.

תמונה

באדיבות הרפורמה

“עשינו רשימה של שלושת המעצבים הכי מגניבים שרצינו לעבוד איתם וקראנו אליהם, והם היו כולם”, אומר אנדרסן. השלושה (ביג, הנינג לארסן ונורם) יצרו חזיתות מקוריות עבור הרפורמים, עם נגיעות ייחודיות כמו הדלת מושך עשוי מחומר חגורת בטיחות לוחות עץ נחושת בנחושת. זה היה הישג של צמד מהנדס וכלכלן עם ניסיון מועט בחלל העיצוב הביתי כדי לאבטח אותם, אבל מאז, עוד יותר מומחים חתמו על, ואת הרפורמה ראה הצלחה גדולה – מספיק כדי לעקור כמה דנמרק הקטן שלה המבוסס על צוות ומשימה אותם עם פתיחת התצוגה ברוקלין במשרד.

תמונה

באדיבות הרפורמה

אמריקה היתה איטית יותר מאשר הלקוחות האירופיים של החברה, בעיקר משום שהם עדיין לא יודעים שהיא קיימת. לרפורמה אין כל קשר עם איקאה, אבל רבים מעובדי הדנמרק של ענקית הרהיטים מכירים אותה; חלקם אפילו מתייחסים לאנשים לרפורמים. באחת מחנויותיו של איקאה בניו יורק, אמר לנו נציג שלא שמעו על הרפורמים, אבל הם ידעו שהפופולאריות של העסקים המתמקדים בעסקים האלה עולה. לרפורמה יש את המספרים המוכיחים כי: הם בדרך למכירת 1,000 מטבחים השנה, למעלה מ -800 מעגל ההשבעה שלהם.

תמונה

באדיבות הרפורמה

התפוחים לתפוחים בהשוואה בין החזיתות הסטנדרטיות של איקאה לבין הרפורמות הן הבסיסיות ביותר ל -70 דולר ל -130 דולר. זה כפול, אבל סביר להניח שאתה משלם מחיר כפול או משולש של הרפורמה עבור כל ארון מותאם אישית אחר. וזה עם זה, אומר כריסטנסן, כי הרפורמה של הבנקאות על מפתה לקוחות: “אנחנו מנסים לחולל מהפכה בתעשיית המטבח כולו להביא עיצובים סבירים לעם.”

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...