אתה צריך לדעת על ג ‘ניפר גארנר’ פאב ארבע ‘תוכנית דיאטה

קלי LeVeque מייעצת האליטה הוליווד על כל הדברים בריאות ואיכות חיים, אבל התזונה ההוליסטית הכוכבים הופך להיות מפורסם בזכות עצמה. על עקבי שחרורה של ספרה הראשון, אהבה גוף, היא הוסיפה את ג’ניפר גרנר וטיפאני טיסן כלקוחות ומעריצים. זה עומד על התור הקיים של LeVeque, הכולל את ג’סיקה אלבה, אמי רוסום, צ’לסי הנדלר ומולי סימס.

צפה בהודעה זו על

זה מותק. #Repost @Jessicaalba · · · אסיר תודה על תזונאי הטוב ביותר @ bewellbykelly שמירה על המצב שלי בשורה!

פוסט משותף של קלי LeVeque (@bewellbykelly) ב

אתה בטח ראית את שמו של LeVeque – ואת שלה להיות טוב על ידי קלי קשורה שייקים. היא מפורסמת בנוסחה שנקראת פאב ארבע: תערובת של ארבעה חומרים מזינים שפועלים יחד כדי להחזיק אותך מלא במשך שעות. אבל המדע משתרע מעבר לשיקולים. אתה יכול ליישם את הרעיון פשוטו כמשמעו לכל ארוחה, וזה בדיוק מה Garner, אלבה, והצוות עשו כדי לעצב עבור תפקידים, לאבד משקל התינוק, ולשמור על כל החיים סביב אורח חיים בריא.

קנה עכשיו: אהבה גוף, $ 17.50; amazon.com

צפה בהודעה זו על

זה קייל סלמון קייל הוא לגיטימי הולך לדפוק את �� שלך! לצערי, אני לא יכול לתת את כל המתכונים לפני ��✌�� הוא פורסם אבל זה הולך להירשם עלון הדוא”ל שלי (קישור באתר ➡️ האתר) תקבל כמה מתכונים מאושרים לחודש זה לא יפורסם עד ינואר! #earlybird �� �� @callafresh_la #recipetesting #bodylovebook # 2 # fab4bowl

פוסט משותף של קלי LeVeque (@bewellbykelly) ב

כדי להיות זכאי כמו ארוחה ארבע פאבים, הצלחת שלך חייב לכלול חלבון, שומן, סיבים, וירקות. “פאב ארבע ארוחות מפסיקות הורמוני רעב, דלקת סקוול (הערה: כמו נפיחות), ומספקות לגוף את הארוחה המלאה המושלמת של חומרים מזינים חיוניים”, אמר LeVeque ל- MyDomaine. לכל אחד מארבעת המרכיבים יש עבודה: חלבון מגביר את טונוס השרירים ואת האותות למוח שלך, כי אתה מלא; שומן מגביר את השובע, מאט את העיכול, ואת התשוקה למדרכות; סיבים עוזרים לבטן שלך דטוקסיפיק ומאט את ספיגת הגלוקוז; וירוקים להילחם בדלקת ולספק נוגדי חמצון מפתח וויטמינים.

צפה בהודעה זו על

זה קראנץ ‘תאילנדי רק עשה את #bodylovebook ✌��cut .. ובכן, גרסה כלשהי של זה. אני לא לגמרי חיובי על החלבון עדיין (����♀️ מה אנחנו חושבים? שרימפס, סלמון, קשיו טבעוני מתפורר?) …. ☝��but אני באמת נרגש על זה כרוב סגול דק פרוס כמו חסה �� או החלפת כרוב ירוק כי יש ריכוז גבוה יותר של פוליפנולים אנתוציאנינים (נוגדי חמצון עם תכונות אנטי דלקתיות), מה שהופך אותו יש יותר phytonutrients ממה המשמש בדרך כלל. זה עדיין יש את ויטמין C, ויטמין K של ירוק, אבל משמש 10x ויטמין A … שהוא בריאות העור ⭐️ ���� #thaisalad # fab4bowl #recipetesting �� @ callafresh_la

פוסט משותף של קלי LeVeque (@bewellbykelly) ב

ברגע שיש לך מזונות בכל אחת מארבע קטגוריות שיננו, אתה יכול לערבב ולהתאים אותם להכין ארוחה. אבל אם אתה עדיין לא שם, Leveque יש מטמון של מתכונים בספר שלה באתר שלה, כמו טוסקנה קייל מרק שעועית לבנה, סלמון לימון סלמון קלוי מעל ארוגולה, קערות אל פסטור. החלק הטוב ביותר: הם באים ללא תג מחיר הוליווד.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...