האולטימטיבי בחווה אל שולחן: חוות פיצה הם דבר אמיתי

כן, זה נכון, אבל הם לא כמו ווילי וונקה- esque כפי שאתה יכול לדמיין.

תמונה

תמונות של גטי

אין שדות ענקיים של פיצה שגדלים מהאדמה, וגם אין פיצות ענקיות בגודל פיצה בגודל מכונות חקלאיות מתגלגלות מסביב, ושם (קרוב לוודאי) לא חקלאים לבושים בפיצה – אלא חוות פיצה הם, למעשה, דבר ממשי.

חוות פיצה הם סוג של הממסד החווה אל השולחן המשרת פיצות עשה עם החומרים המקומיים ביותר. הפיצות המוגשות שם מבוצעות בגבינה, עגבניות ותוספות שגודלו או נעשו על אדמת החווה (או נכסים שכנים), והביאו את הפטרונים לעוגה פארסטית טרייה כמוצר הסופי. חלק מהמשקים האלה לוקחים את נושא הפיצה צעד אחד קדימה ומסדרים גידולים ובעלי חיים לתוך “פרוסות” – החלקים השונים באים יחד כדי ליצור את הצורה של פיצה ענקית, המעניקה לחוגים מעגלים משמעות חדשה לגמרי.

קשורים: אתה צריך אלה גרביים סושי מקסים עכשיו

פיצה חוות פופולריים במיוחד במדינות המערב התיכון כמו מינסוטה וויסקונסין (זאת מדינת הגבינה, אחרי הכל), אבל הם צצות בכל רחבי הארץ. למעשה, רבים של חוות אלה לארח ערבי כיף של פיצה עמוס revelry, שבו האורחים מוזמנים לבוא וליהנות האולטימטיבי פיצה פיצה טעים, לפעמים יחד עם פעילויות מהנות אחרות כמו מוזיקה חיה.

ממראה זה ירה מאחד כזה אירוע ב A עד תוצרת שטוקהולם, ויסקונסין, זה נראה כאילו זה שווה את הטרק למקור.

תמונה

סטייסי ספנסלי באמצעות פליקר

[h / t Huffington Post]

קשורים: תשכחו Pepperoni: קונבנציונאלי (ו מדהים) פיצה Toppings

מצא עוד תוכן אוכל נהדר על Delish:

חפש את המתכון המושלם מדף הבית שלנו גלה את החדשות האחרונות על מזון קבל ספר מתכון לשמירת מאכלים מועדפים הרשם לקבלת הניוזלטרים החופשיים שלנו בדוק אותנו בפייסבוק, Pinterest ו- Twitter

Loading...