תפריט קיץ חדש של בורגר קינג כולל בייקון סנדאי וצ’יפס בטטה

זה רשמי: בורגר קינג הולך בדרך המלך הברביקיו. טוב, לפחות לקיץ. היום, הודיעה רשת המזון המהיר על הכנסת המסלול החדש שלה בהשראת הדרום למסעדות ברחבי הארץ.

במשך חודשים, שמועות כבר מתערבל כי BK היה בודק בייקון סנדיי בנשוויל ללכת ראש בראש עם מילקשייק של ג’ק בתוך הקופסה. ההודעה לעיתונות היום מאשרת את הספקולציות. לאחר הקינוח יש קינוח רך של גלידת וניל עם פודיג ‘שוקולד וכרמל, ואחר כך מפזרים פירורי בייקון, ומעוגלים אך עם רצועות בשר חזיר מעושן, עבה. אתה יכול גם לוותר על כלי וכף רק כי טוב מתוק מלכות טוב מן רצועת בייקון עצמו.

<p><b>לדווח על:</b> 13 ביוני 2012</p><p>זה רשמי: בורגר קינג הולך בדרך המלך הברביקיו. טוב, לפחות לקיץ. היום, הודיעה רשת המזון המהיר על הכנסת הקו החדש שלה בהשראת הדרום למסעדות ברחבי הארץ.</p><p><b>קרא את הסיפור המלא</b></p><p>“title =” בורגר קינג המשרתים בייקון סונדה וצ’יפס בטטה ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://hips.hearstapps.com/del.h-cdn.co/assets/cm/15/10/54f63eaa1a973_-_burger-king-bacon-sundae-del-blog-de.jpg?crop=1xw : 1.0xh, מרכז, למעלה & גודל = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= באדיבות בורגר קינג קורפ.

עוד מ Delish: 12 מוצרים בייקון מוזר אתה לא תאמין

אבל זה לא רק תוספת לתפריט. יש בהחלט אלה המעדיפים צ’יפס בטטה תפוחי אדמה מסורתיים. עכשיו BK יציע הזמנות של צ’יפס בטטה החל מ $ 1.89 לכל הזמנה.

תמונה

באדיבות בורגר קינג קורפ.

אם אתם רוצים את המבורגר עם הסנדוויי והצ’יפס שלכם, גם בורגר קינג השיקה שתי אפשרויות חדשות: הטופרס בסגנון וקסון עם גבינה אמריקנית, ג’לפינו, בצל סגול, עגבניה, רוטב ברביקיו-עין, או קרולינה ברביקיו וופר, אשר יש פלפל ג ‘ק גבינה, בסגנון קרולינה BBQ רוטב, ו בייקון.

תמונה

באדיבות בורגר קינג קורפ.

עוד מ Delish: 14 בורגר Juicy מתכונים חגיגת יום האב

ללא שם: ניסית את bondon sundae? האם תנסה את פריטי התפריט החדש?

מצא עוד תוכן אוכל נהדר על Delish:


חפש את המתכון המושלם מדף הבית שלנו
גלה את החדשות האחרונות מזון
קבל ספר מתכון לשמור את המאכלים האהובים עליך
הרשם לקבלת עלונים חינם שלנו
בדוק אותנו בפייסבוק, Pinterest ו- Twitter

Loading...