לא חיית המחמד: בוב האדום של טחנת זרעי צ’יה

תמונה

הדבר הראשון לעשות כאשר מתייחסים לנושא chia, היא כראוי כתובת פיל אידיומטי בחדר. זרעים Chia, בעוד מזין מאוד לבבי בזכות עצמם, הם הרבה יותר מוכר כמרכיב גלם עבור החידוש Chia חיות מחמד. לאלו מכם שהחמיצו פרק זה בתרבות הפופ האמריקאית, חיית המחמד המהוללת צ’יא היתה תופעה בשנות השמונים, והיתה פשוט פסלון טרקוטה דמוי חיה ששימש להפקת זרעי צ’יא. היבט החידוש היה chia יכסה את החיה בשק ירוק ירוק הדומה פרווה ואנשים לא יכלו לקבל מספיק חיות Chia (80s היו תקופה אנמית בהחלט עבור התרבות באמריקה).

קדימה מהר אל ההווה ויש לנו את האדום של בוב Red Mill, עם כל גרגר שלהם, טוב, להיכנס לעסקי Chia. עכשיו כדי להיות ברור, זה לא חיית מחמד. זה פשוט שקית פלסטיק 16 גרם של זרעי chia עבור הנאה שלך לאכול. עם זאת, אכילת chia הוא פחות על הנאה ועוד על תזונה ורווחה. זה לא אומר שהם בכלל טעם לא נעים; למעשה הם ניטרליים למדי מתון טעם. בעוד הם חסרים את הערעור חרוב של זרעי פשתן, אלה זרעים בגודל זרעי פרג קטנים, שחור טוב מאוד בשבילך.

ההצעה היא לפזר אותם על דגנים חמים או לאכול אותם מתוך התיק (לא הרעיון שלי של כיף עמוק), אבל אני חושב שהם עושים תוספת גדולה של מוצרי מאפה (עוגות, מאפינס, ואפילו פנקייק). חלק נקודות המכירה עבור אלה זרעי chia הם העובדה כי הם גבוהים באופן שערורייתי אומגה -3 ו אומגה -6 חומצות, מקור מצוין של נוגדי חמצון, סיבים, והוא מועיל כדי לווסת עיכול.

בוב האדום Red Mill Chia זרעים זמינים 16-אונקיות שקיות ($ 9.50) והם נמכרים בשווקים רבים מזון טבעי, כמו גם מזון כל השווקים ברחבי המדינה.

Loading...