פופ אמריקאי:

הדבר המוזר אצל פופ טארטס, אותם מאפים טבחים, טרום מאפים שנעשו על ידי קלוג, הוא שהם נוסטלגי לחלוטין. זה מוזר בעיקר כי אין לי זיכרון אמיתי של פעם שיש להם בבית, או שלא לדבר על לאכול אותם כילד. עם זאת, יש משהו על עטיפה של מאפים מלבניים אלה, plopping אותם הטוסטר פשוט מריח אותם להפוך על ידי עזרה של זוהר כתום צורב של סלילי טוסטר. אבל בשבילי (כמו גם את שלושת האנשים דיברתי על תופעת זה טארט פוט) הצטברות וריח הם תמיד הרבה יותר רומנטי ומבטיח מאשר לשלם את.

עבור רבים, רגע זה של ציפייה הוא גם רגע של אסון פוטנציאלי כמו בשנת 1992, כאשר תומאס Nangle תבע Kellogg עבור נזקים לאחר פופ טארט שלו נתקע ותפסו אש טוסטר שלו (כמו מעקב בשנת 1994, טקסס A & M אוניברסיטת פרופסור יוסף Delgado ביצע ניסוי מראה כי, כאשר נותר ב טוסטר זמן רב מדי, תות פופ תותים יכול לייצר להבות מעל לגובה של מטר). למרבה המזל, הטוסטר של איימי פופס, שהם למעשה גרסה יותר בריא של פופ טארט מפורסם ו מדושן של Kellogg, הם לא דליק מאוד ולא מאכזב בכלל כאשר אכלו.

תמונה

איימי של טוסטר Pops, עשה עם מרכיבים אורגניים (אבל לא לגמרי אורגני בכלל) באים בשלושה סוגים: אפל, תות, וגבינה פיצה. שני זני הפרי מלאים בממתיק קל (מיץ קנדים אורגני מיובש ומיץ) ומוארזים בחום בהיר (בהתאם להגדרות הטוסטר שלך). שלא כמו פופ טארט המקורי, אלה טוסטר פופס חוסר כיסוי קפוא בצד אחד, אשר לדעתי הוא דבר טוב להשמיט ואולי גם את המקור של כל כך הרבה אינפרנוס טוסטר. הם גם באים קפואים, ולא עטוף בקפסולות זמן אלומיניום קטנות כמו פופ טארטס לעשות. אלה הם בסיסיים כמו בסיסי יכול לקבל (בעיקר כריך קלוי כריכים בלי הבלגן) והם ללא כל מרכיבים מהונדסים גנטית, שומנים טרנס, או חומרים משמרים. שני סוגי פירות הם גם חלב ללא תשלום, אשר טענה פיצה גבינה מגוון לא יכול להתפאר. מהנה ולא מעורר תיאבון אשמה.

הטוסטר של איימי פופס זמין בשלושה סוגים (כאמור לעיל), באים בקופסאות של ארבעה מאפים טוסטר, והם נמכרים ב Ralph’s, Safeway, שוק מזון שלם, Publix, ו עצור חנות.

Loading...