נערה חדשה של Zooey Deschanel ‘משמח החמישית’ ב- In-N-Out

אנחנו מדברים כבר פחות מדקה והשחקנית זואי דשנל כבר אמרה את המילה “ירקות” שש פעמים. דברים ירוקים הם האובססיה הבריאה של השחקנית – פשוטו כמשמעו – והיא החלה לחלחל כשהיתה בהיריון עם ילדתה הראשונה, אלסי, ב -2015. “בעלי ואני התענייןנו באמת במה אכלנו וכיצד היינו יכולים לוודא שהתינוק שלנו היה בריאים ככל האפשר “, היא אומרת. “גדלנו עם האוכל”.

כל המחקר הזה הוביל את דשנל ואת בעלה הבמאי, יעקב פצ’ניק, להשיק את פרויקט החווה, סטארט-אפ שמטרתו לחבר אנשים עם מזון מקומי ומוצרים טריים, בכל מקום שבו הם חיים. עד כה הם השיקו חמישה סרטוני “שורשי המזון שלכם” – צלילות עמוקות על דיג-יתר, לחם, חלופות בשר – ומנסים להפוך את החקלאות האנכית לפורה יותר.

צפה בהודעה זו על

אין עוד פלסטיק אחד לשימוש! @attndotcom @farmproject

פוסט משותף על ידי Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) ב

עבודתם הובילה להזמין מוזמנים לדבר על פאנל בפאוור אוף פוד, אירוע של José Andrés-hosted, אשר בעט בקופת המזון של לוס אנג’לס. תפסנו את דשנל לפני שעלתה על הבמה. היא דיברה על היוזמה האכילה שלה וגילתה שכוכבים – הם באמת בדיוק כמונו: אפילו ראש צמחוני כמו דשנל לא יכול לסרב לעוגיות צימוקים של שיבולת שועל.

זו לא ארוחה בלי ירק.

צפה בהודעה זו על

קציר האביב !!! @ פארם פרוג’קט

פוסט משותף על ידי Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) ב

“אני באמת מנסה ליהנות מירקות עד כמה שאפשר”, אומר דשנל. לארוחת בוקר, היא עושה שייקים עם אבקת חלבון טבעוני, כמה גרגרים, כמה ירקות, ולפעמים בננה קטנה. בצהריים, זה בדרך כלל סלט עם – ניחשתם – “טון של ירקות” או קצת טוסט אבוקדו עם ביצה. הארוחות של Deschanel הם פשוט בריא: קערות תבואה עם ירקות רוטב טחינה.

במטבח יש לה משימה סודית.

דשנל מודה שאין לה מתכון חתימה; היא משתוקקת למגוון. אבל אם יש דבר אחד שהיא שואפת לעשות עם כל מנה, זה עושה משהו בריא טעם טוב – לפעמים אפילו דקדנטי. “זה תמיד המטרה שלי”, היא אומרת, “אני מרגישה שהצלחתי אם אני אעשה את זה”.

זואי וג ‘סיקה דיי יש את אותה דעה על קינוחים.

צפה בהודעה זו על

עשה את זה אפרסמון טרי טרט אתמול. או כמו הבת שלי בשם אותם “לכל קינמונים” ☺

פוסט משותף על ידי Zooey Deschanel (@zooeydeschanel) ב

במהלך סצנה אחת בפרק של ילדה חדשה, הדמות של דשנל צועקת, “אני מוצא את זה מוזר מאוד שאתה לא אדם קינוח!”. דשנל מודה כי “מזונות לרמות” שלה מתוקים, גם: שוקולד ועוגיות הם שני המועדפים שלה. אבל זה לא עד שנגיע לדבר על עוגייה צימוקים לפעמים דייסה מחורבן כי היא מחוממת. “מי אומר לא לזה?” היא תובעת. “זאת אומרת, זה עוגיות צימוקים פריקיינג – זה טעים”.

עמדתה ב- In-N-Out תעזוב אותך.

זרקנו את השמות של הרבה מאכלים פאנקיים בדשנל כדי לראות איך היא תגיב – דליש או לא דליש – והתשובות שלה היו מקובלות עד לנקודה מסוימת: חמוצים, דליש; פיצה הוואי, לא דליש; טאקוס ארוחת בוקר, דליש. אבל כששאלנו על In-N-Out, ואחרי חמש שניות הפסקה – והרבה הבעות פנים – היא ענתה, “לא Delish.” איך? מה? למה?

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...