11 ‘Breastaurants’ זה עושה Hooters נראה PG

פסגות טווין

תמונה

רשת זו של הספורט-לודג ‘-מפגשים-סקסית-נושאית היא אחד מהמהדורות הנעות בקצב המהיר ביותר במדינה, עלייה של 20% לעומת השנה שעברה, כך עולה ממחקר שנערך על ידי חברת המחקר טכנומיק. “גברים הם יצורים פשוטים ולכן לא צריך להשתגע מכדי להכניס אותם לדלת”, אמרה קריסטן קולבי, מנהלת השיווק הבכירה של הרשת, ל- Huffington Post.

התפריט עצמו כולל מזון בר יוקרתי, כמו טורקיה אבוקדו סמאש (מוצג), צ ‘ילי בשר צבי ו בייקון של מיליארדר, לוחות עבה של חזיר מצופה סוכר חום, פתיתי צ’ילי אדומים ופפריקה מעושנת.

טיל מוטה

תמונה

מה ש- TGI יום שישי עשה עבור הרוטב של ג’ק דניאל, Tilted Kilt מנסה לעשות עם מנות ראשונות של סם אדמס, כמו סנדוויץ ‘עוף מבוסטון בוסטון קלאסי דגים & צ’ יפס. אמנם, למען האמת, המקום הוא כנראה הכי ידועה עבור סקוטלנד- ​​Highlander, פוגש- שובב- schoolgirl- מדים אסק. הם כל כך פופולרי, כי החברה כוללת “איך אני יכול לקבל אחד?” שאלה על דף השאלות הנפוצות שלה (תשובה קצרה: אתה לא יכול, אלא אם כן אתה עובד שם) ואת התלבושות רשומים עם הפדראלי Trademark & ​​משרד הפטנטים.

Bikinis ספורט בר וגריל

תמונה

בעוד שרשתות מסויימות מתחמקות מהמונח ‘חזה’ בכל מחיר, Bikinis אימצה את המונח, והמשיכה עד כה לסימן מסחרי בשנת 2012. לכן, מבחינה טכנית, ביקיני הוא החולה הרשמי היחיד שם. וכפי שהשם מרמז, השרתים לובשים חולצת ביקיני, בדרך כלל מזוגגים עם מכנסי ג’ינס ומכנסי בוקרים.

התפריט מכסה הרבה סיכות היצור: כנפיים, המבורגרים, סטייקים גבינה, nachos ו – מסיבה כלשהי, חמוצים מטוגן.

אווס לוקוס

תמונה

אם אתה חולה של כל אלה ברים ספורט המשרתים אלכוהול, חמוצים מטוגנים בצד של מחשוף אבל הם חסרי אונים במחלקת טאקו הרחוב, Ojos לוקוס יש את הגב (אה, בטן?). יש לה את כל midriffs ו נמוך לחתוך צמרות אתה בא כדי לצפות מן breastatorants, רק עם תפריט מלא של בשר בקר, בשר חזיר, פירות ים, גם טאקו עוף.

פצצות

תמונה

הוכחה יש נושא שיתאים לכל טעם, פצצות האם תכונות vibe צבאית, אתה יודע, אם הרעיון שלך של הצבא הוא יותר של ליל כל הקדושים, תחפושות, פוגש 1940-pin-up סגנון הנערה. המסעדה פוגעת בספורט בר קלאסי-כנפיים, המבורגרים, סלטים עמוסים בחווה (אבל אין כאן מלפפונים חמוצים) – בהפתעה אחת:.

טליווייקרס

תמונה

אמנם אין זה חזה במובן המסורתי, אך ניתן לטעון כי מסעדה זו, המבוססת על דאלאס, פוגעת בכל אותם הערות: (1) שרתי לבוש דלילים המתפארים (2) שפע של מחשוף – חלקם אפילו חסרי תחליף – (3) ) מכנסיים קצרים, בעוד (4) המשרתים מזון בר. ביסודו של דבר, זהו Hooters עבור נשים, וזה בערך פעם אחת קיימת.

האבא של אבא

תמונה

הצוואר הצונח והדייזי דייזי לקחת למושב האחורי מגשים מסיבי של בשר חזיר, משוך בשר חזיר, נקניקיות נקניקיות חם חזיר קרום חזיר. שרשרת זו ממוקדת BBQ כולל שפע של מצרכים הדרומיים, כמו שעועית אפויה, סטייק עוף מטוגן ופודינג בננות.

לב גריל הלב

תמונה

זה לאס וגאס מבוססי מסעדה יודע שזה לא PC ו מחזיקה אותו (אה, את שורת התגים היא “לחימה אנורקסיה מאז 2005”). התפריט כולל בדיוק את מה שהשם מרמז – המבורגרים בהמות שיכולים לחסום את הכליל במקום – מוגש על ידי מלצריות בתלבושות של אחות תלבושות של ליל כל הקדושים.

ווינגהאוס

תמונה

בפשטות רבה, שרשרת זו כמו Hooters, רק המדים הם שחור ואדום. כנפיים נע בין מתון ל exxxtreme (לא באמת, זה השם האמיתי שלה), אבל אתה יכול גם להבקיע צלעות גב התינוק, קליפות ואכילה שרימפס, טאקו ו – כמובן של חמוצים מטוגן.

הראה לי

תמונה

כמו Hooters, הכנפיים הם המוקד המרכזי של מסעדה זו, אשר נדבק קלאסי ספורט בר המחיר עבור רוב (נקניקיות, nachos, סטייקים גבינה). הפריט המפתיע ביותר? ברודבינגיאן, כריך של 3/4 קילו עמוס בשר חזיר, עוף בגריל צלוי, בייקון וגבינה שוויצרית.

אספרסו בוקרים

תמונה

שרשרת זו מגדירה מחדש את החזה – או, לכל הפחות, מתחננת למבקר כפול המבוסס על קפה (נתנו לך לבוא עם פנינה זו). הלבשה תחתונה לבושים תחתונים משרתים lattes, mochas ומאפים מבתי קפה צבועים להיראות כמו פרות מנוורות. בכל יום בשבוע מופיעים נושאים (ימי שני, ימי בוקרים, ימי רביעי של ביקיני וכדומה), אתם יודעים, אם אתם מהסוג שרוצה קפוצ’ינו רק אם הוא בא ממישהו לבוש כסמל ר ‘.

Loading...