אישה חלוצה מניות הסודות שלה מאושר, 21 שנה נישואין

אוהדי רי דראמונד מכירים אותה על כל דבר וכל דבר: אנצ’ילדות, שלה באסט האונדס, שקיעה יפה. אבל יש נושא אחד שהיא נוטה לדבר עליו ללא הפסקה, וזה קצת די מוזר. האשה החלוצית היא כמו האמוג’י של עין הלב שהתגלגלה כשהיא מדברת על בעלה, שאותו היא מכנה מרלבורו מאן, אהובתי, לאד (השם האמיתי שלו) – הרשימה נמשכת. היא כתבה הכל על איך הם נפגשו בחודשים הראשונים שלהם היכרויות בספרה, אבל בראיון האחרון עם אנשים, היא שפכה למה הם עדיין ביחד אחרי כל השנים האלה.

נראה שהדרך אל לבו של האיש אינה בטנו. זה בהונותיו. “אנחנו תמיד נוגעים ברגליים בלילה”, היא אומרת. “גם אם אחד מאיתנו הוא קצת מרוח, או אם מישהו לא מרגיש את זה … אם הרגליים שלנו לגעת, אני תמיד יודע,” בסדר, זה הכל טוב, “דראמונד משותפת. עכשיו כשאתם רוצים לרסן את הדברים הטובים: “אני גם נמשכת מאוד לבעלי בגיל 48, וזה נראה לי די מגניב”, הוסיפה דראמונד, כנראה למורת רוחם של ארבעת ילדיה. “יש לו רק שרירי הזרוע האלה … ואם אני רואה אותו על סוס, הכל נגמר”.

צפה בהודעה זו על

קריקט רם ומתמשך העיר אותנו בשעה 3:00 בבוקר כדי לאחל לנו יום נישואין שמח. ואולי הוא רק רצה שנניח לו לצאת מדלת הסערה שלנו, שבה הוא לכוד, מה שעשינו. אני בטוח שיש שם סמליות, אבל אני עייפה מכדי לפענח אותה. בכל מקרה, רציתי לחלוק כמה תמונות של Ladd ואני היום. 21 שנים על 21! גם שם יש סמליות, אבל שוב – רק הקריקט יודע מה זה. אבל אני אוהבת את לאד. וזה כל מה שאני באמת צריך לדעת

פוסט ששותף על ידי רי דראמונד – אישה חלוצית (@thepioneerwoman) on

ובאשר להשפעתו של לאד על הבלוג של’חלוץ הנשים’, הוא יותר מסתם אדם בחורים שהקוראים יכולים לדלג עליהם. “הוא מאוד בעל ואב מודרניים”, אמר דראמונד על נכונותו של בעלה להחזיק את המבצר בזמן שהיא בטיולים וסיורים לאירועים במשך שבועות. “כשהתחלתי את הבלוג שלי ב -2006, לאד היה היחיד שבאמת הבין מה אני עושה, כנראה עוד לפני שהבנתי מה אני עושה”, אמרה. אנשים. “הוא לא היה ידע טכני, אבל הוא פשוט קיבל את זה, והיה לגמרי על הלוח עם זה.”

רוצה להתעלם אפילו יותר? קרא איך התחיל סיפור האהבה שלהם.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...