אלה 90s- בהשראת סופגניות הם כל מה שאי פעם רצית ועוד

תחשוב על שנות ה -90 ונסה לא לחייך. אתה לא יכול. כאן בדליש, יש לנו אובססיה ברורה להפליא עם העשור. בין אם זה בגלל שהחיים היו יותר חופשיים וחסרי דמיון ממה שהם עכשיו (תודה, אמא ואבא!) או בגלל שהימים שלפני היו מלאים באופן לגיטימי בדברים טובים יותר, אנחנו לא בטוחים. אבל נראה שהעולם קיבל סוף סוף על הרמה שלנו. גראנג הוא שוב ירך, לטוב ולרע. קריסטל פפסי חזרה לקאמבק. אפילו המגמה החד-קרןית של קבוצת המזון שאנחנו לא יכולים (לקצץ אולי לא רוצה?) להימלט בחזרה ליסה פרנק פעמים.

תמונה

צ’לסי לופקין

לכן, כאשר ראינו ש- PVDonuts בפרובידנס, RI, תכנן סדרת סופגניות של שנות ה -90 לחלוטין עבור חודש מארס, לקחנו כמה גלולות צמרמורת, קיבלנו “זבוב!”, “סמים מטורפים!”, ו “מילה! ” מתוך המערכת שלנו – ואז התקשר החנות כדי לבצע הזמנה לברר יותר.

ההשראה לסופגניות החזרה הגיעה משחרית של בוקר מוקדמת. הבעלים לורי קטל והצוות שלה מתחילים בדרך כלל באפייה בסביבות 1:30, ובשעה זו, מוסיקת רקע היא בדיוק כמו קפה. יום אחד, הם החליטו להתחיל עם שירים של 40s ולשנות עשרות שנים בכל שעה. כשהגיעו ל -90, עלה רעיון מצחיק. “כולנו התחלנו להעלות זיכרונות על חטיפי הילדות האהובים עלינו וניסינו לחשוב איך נוכל להפוך אותם לסופגניות”, אומר קסטל.

תמונה

צ’לסי לופקין

Lunchables ו Gushers נדחפו בצד די מהר, אבל הזוכים הם פשוט נוסטלגי. כדי להזכיר כמה: Pop Rocks, Browns Cosmic, ו Dunkaroos, אשר אתה אפילו לא יכול להגיע בארה”ב יותר, רק קנדה. “בסופו של דבר הזמנו אותם מאמזון!”, סיפר קסטל. הם שימשו השראה. קטל הגיע בסופו של דבר לקציצת סופגנייה בריוש עם עוגיות מנוקדות ומפוצצות ועוגיות קינמון מרוסקות. זה הפך להיות מועדף הקהל.

תמונה

צ’לסי לופקין

צוות PVDonuts עושה 2000 ’90s סופגניות כל יום, והם נעלמו בצהריים. כאשר אתה מחשיב את העובדה כי קו הדונאט משתנה בסוף החודש, יש רק דבר אחד הגיוני לעשות עכשיו: אם אתה מזיל ריר, לסגור את הפה שלך, ואז להיכנס למכונית ולנסוע – מהר. (עכשיו זה מה שאני קורא מוסיקה 36, אופציונלי, אבל מומלץ.)

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...