זה טינקר בל Cupcake תעשה טינק את עצמה לפצח חיוך

יש סיכוי סביר שהאנשים שסעדו בקונטמפו קפה לא הגיעו ל”דיסני וורלד “כדי לרכוב על החדש קפואים רכבת. הם כנראה לא נסעו מקרוב ומרחוק כדי לכרסם גם על רגל תרנגול הודו. אולי אפילו לא ילחצו ידיים עם מיקי.

הם שם בשביל הקאפקייקס.

קונטמפו קפה, הממוקם בתוך דיסני של עכשווי Resort, יש מוניטין של יצירות פנטסטי שלה. הם סוג של לא צפוי במסעדה mod – דינוני המפורסם מונוריל דואה ישר דרך זה – מה שהופך את כל זה מרגש יותר כאשר קפואים עוגה מכוסה זיגוג כחול תינוק, מפזרים של “שלג” טבעת אנה מונחת על השולחן מולך.

תמונה

קאט ויירסינג

צוות הקפה מפרסם את החודשי שלו, אשר לעתים קרובות חופפים עם סרטים חדשים או חגים, לבלוגים של פארק דיסני. “אנשים עוקבים אחרי לוח השנה הזה”, אומר לקסי נולס, שף של מאפה, בקונמפו קפה. האהוב החביב עליה הוא כחול, זרועים אחד עם טבעת אנה, אשר כבר בתפריט במשך כמה שנים. “היינו המיקום הראשון על רכוש דיסני יש קפואים קינוח “, היא אומרת, ומצד שני, נראה כי דיינרס נוהרים לעיצוב הנבלים, עם זיגוג סגול ולוח שוקולד לבן של” מאלפיסנט “.” אנשים אוהבים את הנסיכות והגיבורים שלהם – אבל יש לכם גם את האוהדים שאוהבים את הרע חבר’ה, “צוחק נולס.

אבל את הלסת הכי הרבה, אני רוצה את זה עכשיו עוגות הם אלה כי הקפה של מאפה קפה להשרות לאירועים מיוחדים. אתה יכול לבקש כמעט כל תו כדי להיות עשוי בצורה cupcake, אם כי לעולם לא תראה את פניהם בצורת פונדנט או ממתקים נמס; זה הפרה על הדמויות של הדמויות. השפים לעקוף את זה על ידי וודא את העוגות יש את כל האלמנטים סופר נכבד, כמו שכמייה של קרולה בדפוס דלמטי או מכנסיים קצרים אדומים איקוני של מיקי.

תמונה

קאט ויירסינג

קל לזהות את העיצוב של טינקר בל, אפילו בלי הקוקו הבלונדיני והשחצנית החצופה. עוגת הקאפקייה מוקפאת בחמאה ירוקה, ואחר כך מזגה באבק פיקסי אכיל ומעליה גפנים פונדנטיים ונעלי הבית הקטנות, הירוקות והלבנות של טינק. (כל דבר מגולגל ביד, דרך אגב.) נראה כי זה נראה כמו יחס כבד מאוד, אבל זה לא יהיה טיפול של דיסני אם השפים של המאפה לא היו מעטים שרוולים: הם חותכים חרוט הפוך ממרכז העוגה, ממלאים את החור בחמאה, ואז מערמים את החרוט בצד ימין למעלה על העוגה והכפור מעל זה. מתברר, הקסם של דיסני הוא לא רק בסרטים.

תמונה

קאט ויירסינג

עוד דיסני של רוב Delish

יש לנו את כל הסחורה על איפה לאכול ממש בבית של עכבר:

בדוק את כל הסיפורים מדהים שלנו דיסני >>

רוצה יותר? נסה את אלה:

15 מזונות מעדן ביותר בממלכה הקסם

לראות את זה עוגת מיני מיני לקבל מקושט הוא כל כך מוזר היפנוטי

26 דיסני מזון פריצות אתה צריך לדעת לפני הנסיעה הבאה שלך

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...