[עודכן] הנה פרטים נוספים על פני הצג החדש של Ina Garten

עודכן: 25 במאי 2017 בשעה 4:04 EST

על העקבים של אנשים, איינה גרטן עצמה בירכה אותנו עם עוד כתבה על הסדרה החדשה שלה, מבשלים כמו מקצוען. היא כתבה תמונה של עצמה שאנחנו יכולים רק להניח שהיא עדיין מהפרק הראשון, על פי הכיתוב שלה: “אני כל כך נרגש להודיע ​​כי סדרה חדשה שלי יחפה קונטסה” קוק כמו פרו “מתחיל ביום ראשון הקרוב, מאי 28, בשעה 11:00 על מזון ברשת אני חולק הרבה מתכונים וטיפים שלמדתי באופן מקצועי, כך שאתה יכול לבשל בבית בביטחון.הראשון של 8 פרקים הוא – כמובן! – הכל על עוף! אני אעשה עוף צלוי עם צנוניות, עוף ותרד סלט וולדורף, מוס כבד כבד עוף, מקווה שתוכל להצטרף אלי, זה הולך להיות כל כך כיף!

צפה בהודעה זו על

אני כל כך נרגש להודיע ​​כי סדרה חדשה שלי יחפה Contessa “קוק כמו פרו” מתחיל ביום ראשון זה, 28 במאי, בשעה 11:00 ET על מזון ברשת. אני חולק הרבה מתכונים וטיפים שלמדתי מבחינה מקצועית כדי שתוכל לבשל בבית בביטחון. הראשון מבין 8 פרקים הוא – כמובן! – הכל על עוף! אני אהיה עוף צלוי עם צנוניות, עוף תרד סלט וולדורף, מוס כבד עוף טראפל. מקווה שאתה יכול להצטרף אלי; זה הולך להיות כל כך כיף! xxx Ina

פוסט ששותף על ידי Ina Garten (@inagarten) בתאריך

Duh, Ina – אנו נצטרף אליך.

עודכן: 25 במאי 2017 בשעה 10:19 בבוקר

מלכת ההמפטונס גרמה לנו להמתין חודשיים לקבלת מידע חדש על המופע הבא שלה – שהוקרן ביום ראשון הקרוב, ה -28 במאי, בשעה 11 בבוקר. אבל סוף סוף יש לנו עוד רמזים לגבי איך זה יהיה. Garten אומר בעוד זה עדיין מבוסס מתכון, היא תהיה ממוקדת מאוד על טיפים בישול. “אנשים שולחים לי שאלות מטורפות כל הזמן, “אמרה אנשים. “אז חשבתי, ‘למה אני לא עונה על אלה בתוכנית?’

הוא אפילו לא שודר עדיין, וגרטן כבר חושף פריצות מטבח. הנה עצה כל כך פשוטה שלה, זה כואב על לא להתקלח הדלפקים שלך עם פירורי כרובית בכל פעם שאתה מבשל עם ירקות: “אני מסובב אותו, לחתוך את הליבה ולמשוך את florets בנפרד.”

אם אתה מצפה לראות מסיבת ערב בסוף כל פרק, שקול את עצמך הזהיר. אמר גרטן אנשים, “ההופעות שלי תמיד היו על מבדרים וחברים באים ומסתובבים סביב איסט המפטון, ואני באמת רציתי לטלטל את זה קצת.”

עודכן: 24 במרץ 2017 בשעה 1:35 EST

פרטים חדשים התעוררו על המופע החדש של אינה גרטן, מבשלים כמו מקצוען. סדרת שמונה הפרקים תהיה וריאציה של יחפה קונטסה, עם דגש על ללמד אותך את הכישורים שאתה צריך לעשות מנות בדיוק כמו כוכב רשת המזון. על פי רוב, זה יהיה רק ​​אותה על המצלמה, שיתוף טיפים, טריקים, וטכניקות שהפכו אותה שם בית (הפרק הראשון, למשל, יהיה על כל עוף, הליכה לך דרך trussing, צלייה ו גילוף אחד הכלים המפורסמים ביותר שלה).

יהיה לה אורח מיוחד, שהיא כבר הקניטה על אינסטגרם: העוזרת שלה, ובעלת הטור לשעבר של דליש, לידי היק. אם לשפוט לפי ההודעה להלן, שני סביר להניח להתמודד עם Garant של שוקולד ganache עוגה, tricking אותו עם לבן הדובדבן תבנית הדובדבן על גבי.

“[המופע] הוא קצת יותר מעודן מהתצוגה השנייה שלי, וזה יותר כמו החברים שלי באים לארוחת ערב,” Garten אמר TODAY מזון. “אני רוצה ללמד אנשים טכניקות במקום מתכונים, אני רק רוצה לענות על כל השאלות של אנשים על איך לבשל.”

אתה יכול לקבל את המלכה של המפטונים עצמה בעוד חודשיים, כאשר הצגת הבכורה ביום ראשון, 28 במאי, בשעה 11 בבוקר EST.

הודעה מקורית: 24 במרץ 2017 בשעה 11:32

הגב של יחפה קונטסה במטבח, והפעם, היא בשליחות כדי לעזור לך ברמה את הכישורים הקולינריים שלך. ביום חמישי אחר הצהריים, Ina Garten הקניט אוהדים עם Instagram ו Twitter הודעות רשמית הודיעה כי היא עובדת על כל סדרה חדשה עבור רשת מזון בשם מבשלים כמו מקצוען.

צפה בהודעה זו על

כיף היום לצלם עם @ lideylikes עבור סדרת הטלוויזיה החדשה שלי, “קוק כמו פרו” ב @ foodnetwork! טיסה באמצע מאי; המשך לעקוב!! #CookLikeAPro #barefootcontessa

פוסט ששותף על ידי Ina Garten (@inagarten) בתאריך

בתצלום, היא הציגה את לידי הוק, שעוזרת לה כבר כמעט ארבע שנים, אבל לא רק הביאה קפה וקבעה פגישות. במשך כל הזמן הזה, הוא כבר לוקח טכניקות בישול ואפייה מהבוס שלה, אפילו חולק אותם בעמודה של דליש בשם “טבלה של לידי”, שם היא עשתה הכול מאפליקציות מפלגיות כמו חומוס של צ’יפוטל וטרגינות צמחוניות לממתקים דקדנטיים, כמו מאלט מלוח ברוטב קרמל ופרחי קליפת פופקורן.

לידי's Table Holiday Popcorn Bark Tray

לידי הוק

זה לא ברור אם הוא יהיה שיתוף כוכב בתוכנית – חדשות זה טרי כל כך רשת מזון לא הגיב על זה עדיין, IMDB עדיין לא ליצור דף זה, צוות של Garten לא החזיר בקשות לעיתונות (כנראה נתון התסיסה התקשורתית שפרצה מיד לאחר פרסום הידיעה). מקולות הפוסט, היא בטח תופיע לפחות בפרק אחד, וזה יהיה הגיוני: כמה טוב להוכיח שאתה יכול ללמד מישהו לבשל כמו מקצוע מאשר ללמד ולראות מישהו ללמוד מן המאסטר עצמה?

אחרי הכל, את ההודעה מראה שתי עוגות מצופה שוקולד ganache עם דפוסי שברון לבן על אותם, מה שמציע הדגמה בישול זה לצד זה. “היה לי הפיצוץ לצלם עם אינא היום ויש לי לעבוד על הכישורים שלי שברון!” הוא הכין את התצלום הזה שלה, שנפל על אינסטראם שעתיים אחרי גרטן.

התזכורת הכוריאומטית מזכירה לנו ידיד מסוים של גרטן: טיילור סוויפט, שידוע כי הוא מקפיד על שידור חדשות בחדשות בתקשורת החברתית – אפילו באירוח מפגשי האזנה עם אוהדים ובהסדרת מתנת מתנות סודית, אשר בונה באז. השניים בישלו יחד לפני כן, ובעוד אין לנו סיבה להאמין שהם יתאחדו מחדש לאירוע, נוכל רק לחצות את האצבעות ולקוות. כי שיתוף פעולה זה עלול רק לגרום עשן כדי plume מן הטלוויזיה שלך ביעילות לסגור את האינטרנט – לפחות את האוכל ואת פופ פינות אוהבי מוסיקה זה – ליום טוב או שניים.

גרטן הקניט אותנו בעוגת הגנאש הזאת לפני כן אנשים ציינתי. היא חלקה את הטכניקה על אינסטראם לפני כחודש, והסבירה שכל מה שעליך לעשות הוא לקטר כמה שורות של ציפוי לבן, ואז לגרור קיסם דרכן, ליצור תבנית של שברון:

צפה בהודעה זו על

עוגת שוקולד Ganache עם קישוט שברון – נראה מקצועי אבל עם קצת תרגול זה ממש קל! #BCParties (מתכון הוא על barefootcontessa.com!)

פוסט ששותף על ידי Ina Garten (@inagarten) בתאריך

נראה כי המושג עוקב אחר מגמה של שפים המבדילים עצמם מגל של מתכון וידאו שם בחוץ, pivoting להתמקד מאסטרינג טכניקות מקצועיות, ולא להדגיש סגנון מסוים של בישול (ראה: Gordon Ramsay של כיתת אמן, ג’יימי אוליבר של FoodTube). אם השם נשמע מוכר, זה כנראה בגלל 2011 פרק של יחף Contessa היה באותה כותרת, על פי IMDB.

מבשלים כמו מקצוען מתוכננת לבכורה באמצע מאי, אם כי התאריך והשעה המדויקים לא התגלו עדיין. אנו נעדכן את הפוסט הזה כפי שנלמד עוד.

עקוב אחר אינסטגרם.

Loading...