סיפורו הבלתי ייאמן של איך את הבוס עוגת נפל באהבה …

אם תשאלו את באדי וולסטרו – הידועה יותר כ”בוס העוגה “- ואשתו ליסה שעשתה את הצעד הראשון, אולי תמצאו את עצמכם באמצע הוא אמר היא אמרה קרב. זה הרבה ברור: השניים נפגשו דרך המשפחה. החבר הכי טוב של ליסה היה בן דודו השני של באדי וגם שכנו. שתי הנערות היו מתבוננות באדי וחבריו מחלון חדר השינה. “הייתי מסתכל על ליסה כמו ילדה קטנה, “צחק באדי בראיון עם טלק.

צפה בהודעה זו על

יום נישואין שמח לבעל היפה שלי !!!! הטוב ביותר 14 שנים של חיי !!!!!!

פוסט משותף על ידי ליסה Valastro (@ lisavalastro4) ב

אבל שנים לאחר מכן, שני בסופו של דבר במועדון יחד, על פי הדודנים של באדי. כל המבוגרים – היא היתה בת 19; הוא היה 22 – הם החליטו לתת היכרויות ללכת. “כאשר ליסה יצאה באותו לילה, הקניטתי אותה ואמרתי’אתה באמת אחרי, ‘והיא אומרת שאני באמת חיפשתי אותה, “גילה באדי. אבל זה כבר לא משנה.

השתיים היו בלתי ניתנות להפרדה מאותו יום ואילך, אמרה ליסה. בימים הראשונים של מערכת היחסים שלהם, כאשר באדי יהיה במאפייה מאוחר, ליסה היה להביא איתו תאריך לילות. “היא היתה מביאה לי אוכל, “אמר באדי. “היינו אוכלים קצת ארוחת ערב, ואז היא פשוט היתה מסתובבת ורואה אותי מקשט”. שנתיים לאחר מכן, הם היו נשואים – ופחות מעשור לאחר מכן, באדי היה להראות, ולזוג היו שלושה ילדים. הרביעי שלהם נולד זמן קצר לאחר, בשנת 2011.

צפה בהודעה זו על

אני נשוי לחבר הכי טוב שלי במשך 16 שנים היום! תודה לך על היותך תמיד אישה מדהימה, תומכת ואמא מדהימה ואכפתית לארבעת ילדינו. לא יכולתי לעשות זאת בלעדיך. יום נישואין שמח @ lisavalastro4 אני אוהב אותך

פוסט משותף על ידי באדי Valastro (@buddyvalastro) ב

עלייתו של באדי אל הכוכב העולמי לא היתה בלי שיהוק מדי פעם. “כשאנחנו התחתנו, זה היה רק ​​אנחנו, כל לילה הוא היה בא הביתה ואנחנו היינו מדברים, “אמרה ליסה בראיון. “עכשיו אני משתפת אותו במיליוני אנשים, זה החלק המלחיץ שלו”. אבל באדי יש פתרון קל להביא את כולם יחד כשהוא J בבית, אחד שהוא למד מאביו כשהיה ילד.

“כל לילה אנחנו אוכלים ארוחת ערב כמשפחה, אנחנו יושבים ואנחנו מדברות ואוכלים”, אמר למראיינים. זה מזון שמביא את המשפחה יחד, הוא ציין. ובעוד מאפים ועוגות ידועים רחוק, חציל ליסה של פרמזן מפורסם בבית Valastro. “הארוחות האלה, הזמן המשפחתי הזה, הן פעמים שלעולם לא נשכח, “המשיך.

צפה בהודעה זו על

משפחתי התינוק @ lisavalastro4 @ fiav_21 @buddyvalastrojr

פוסט משותף על ידי באדי Valastro (@buddyvalastro) ב

זו אותה אחדות מתמדת ששומרת על נישואיהם בני 16 שנה בריאים. ובכן, זה ואת ההכרה של באדי כי הוא עשוי להיות הבוס של המאפייה, אבל ליסה של הבוס של הבית.

עקוב אחר אינסטגרם.

הורד את הדליש אפליקציה.

Loading...