איך לעשות סימפסון ברמה

מוקדם יותר השנה הייתי בר מזל מספיק כדי לשכנע את הבוס שלי (EX-CELLENT.) לתת לי ללכת Universal Studios Resort באורלנדו, פלורידה (aka הבית של העולם הקוסמים של הארי פוטר) כדי לכתוב על כל מזון קסום ומשקאות שהיו צריכים להציע. אבל הנסיעה בהשראת אשף היא לא האוכל היחיד שיש ערך ב יוניברסל אולפני: זה גם הבית של ספרינגפילד, ארה”ב – חוויה לחלוטין immersive לתוך העולם של משפחת סימפסון.

קרוסטי Burger

קתרין ויירסינג

כאשר אתה הולך במורד הרחוב הראשי של ספרינגפילד, תראה את כל המועדפים שלך – Moe’s Tavern, Lard Lad Donuts, Bumblebee Man’s Taco Truck – אבל אוהדים אמיתיים של המופע ימשיכו ישר אל Krusty Burger. כספק של כריכים בשר מוסמך, Krusty, מזון מהיר מזון בתערוכה הוא למעשה מקום מגעיל. פעם הכריז “המקום הכי בריא בעולם”, קרוסטי בורגר ידוע לשרת roadkill, חרקים זנים אחרים של בשר unstetizing קציצות שלה. למרבה המזל, המבורגר Krusty ב Universal הוא באמת מדהים.

קרוסטי Burger Beauty 2

צ’לסי לופקין

יוניברסל אורלנדו Resort Corporate שף סטיבן יסון אמר לי שהם נראים להראות השראה, והבנתי מהר שהם צריכים ליצור משהו אכיל. כפי שאתה יכול לראות, לקחתי את התור שלי מאחורי הדלפק (גם בשביל הרשומה: הם לא נותנים לי לעשות את זה בלי ללבוש את התלבושת המלאה). פטי כל הבשר הוא עם רוטב גבינה (duh), חסה, עגבנייה, רוטב סודי (אשר טעם בסיסי כמו רוטב אלף האיים), והוא מעוטר עם לחמנייה חמיצה קרניצון aka חמוץ זעיר. מוגש עם צ ‘יפס מתובל מתובל, המבורגר מספק מספיק כי אפילו Krusty לא יכול להתלונן.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...