הולמס לחגים: מדריך סופי לסוכריות ליל כל הקדושים /

ללא שם: זהו כמעט ליל כל הקדושים! אם אתה נשוי / חי באזור עם ילדים / לא מלית את עצמך לתוך קים דייויס סקסי או תינוקת היטלר בייבי לנסות לשים את הפה על זר, זה אומר שזה הזמן להישאר בבית לברך תהלוכה של ילדים בתחפושות מתחנן עבור סוכריות זעירות. עכשיו זה הזמן להצטייד על כל זה מתוק כיף גודל.

אבל איזה ממתקים אתה צריך לתת לילדים, ואילו אתה צריך לאגור את המחסן הפרטי שלך? איזה שקית גדולה של מטפלת נותן לך את המפץ הגדול ביותר עבור הכסף שלך? הלכתי לשוק של דירברג בסנט לואיס, מו כדי לגלות (ולאכול ממתקים).

כל הזמנים הגדולים: 100 חטיפים גודל חתיכות

100 All Time Greats Variety Pack

מה יש בפנים: וופרס, הרשי של שוקולד ברים, ריס של בוטנים כוסות חמאה, קיט Kats

מה לתת לילדים: הקוצנים הם בסדר גמור, אבל זה ידוע היטב כי אחד whopper במאה הוא Mutant Whopper: או אבקת חלב malted בפנים יהיה צפוף כל כך צפוף כי כל העניין הוא מוות מותק היפר רוק, או שוקולד חלב פגז לא יכיל אלא אוויר. כך או כך, זה מדאיג ולא נעים; מוטב להצטמצם בילדותו של שכן שכן מאשר להרוס את הלילה שלך.

מה לשמור: אין כאן מפסידים, אבל מהחבורה הזאת אני אלך עם קיט קאט. כוסות של ריז הם טעימים בצורה אחרת ואת הרשי יש gotten קצת גיר. בנוסף, קיט Kats זוג טוב עם קפה – או ויסקי.

מועדפים מפחידים

מה יש בפנים: הרשי של חלב שוקולד מצבות, ריס בוטנים חמאת דלעת, עוגיות של הרשי & מצבות קרום. (בני הרשי נגמרו די מהר מצורות מפחידות).

מה לתת לילדים: להיפטר כי עוגיות & עסקים קרם. מתוק מדי עבור מבוגר, בתוספת כולנו יודעים “עוגיות” פירושו “Oreo” או “Hydrox”, אז למה להיות כל כך cagey? מצא שותף מיתוג או לצאת מהמשחק עוגיות, הרשי.

מה לשמור: של דלעת. הם מעט גדולים ועבים יותר מכוס של ריז, ומלאכה באהבה רבה יותר. עדיין לא הגענו לפורמט הגביע האידיאלי של ריס, אבל אנחנו קרובים יותר, ואלה טובים מכדי שאפשר לבזבז אותם על ילדים.

כל הזמנים הגדולים: 50 חטיף גודל חתיכות

50 All-Time Greats Halloween Candy

מה יש בפנים: קיט קיטס, אלמונד ג’ויס, כוסות בוטנים של ריז, חטיפי שוקולד לחלב של הרשי

מה לתת לילדים: בדוק אם רכשת את הטעם קוקוס. כאשר אתה מבין שאתה לא ולעולם לא, לאכזב ילד עם שקד שמחה.

מה לשמור: אתה כבר שוחה בקיט קאטס, והגביעים האלה של ריז הם קופסאות ממתקים שיוצרו על ידי סוכריות. לפנק את הצד האלטרואיסטי שלך ולתת את כל זה משם.

המועדפים של הרשי

מה יש בפנים: ריס של חתיכות, חביות חלב, ג ‘ולי ראנץ’ קראנץ ‘N Chew, ג’ ולי חולדה סוכריות, Whoppers

מה לתת לילדים: הכל מלבד החלקים הוא מתוק מדי, דביק, או מסוכן אחרת עבור מבוגר. חלב Duds הם עבור ערבוב לתוך פופקורן כאשר אתה מסומם בסרטים, כל מוצרים Rancher ג ‘ולי טובים לשני licks / טיולים סביב הפה, ומיד מגעיל לאחר מכן.

מה לשמור: קבל צינה נעימה על אלה חתיכות של ריס ו לטרוף אותם על ידי חופן, או לשלב אותם לתוך הבצק עוגיות מתכון לבחירתך. האם ילד בשנת 2015 משתף את “E.T.” זכרונות? ברור שלא; ללא חתיכות עבורם.

קבל צינה נעימה על אלה חתיכות של ריס ו לטרוף אותם על ידי חופן.

שלושה פאונד: 180 חתיכות

180 חתיכת Variety Pack

מה יש בפנים: Twizzlers, Twizzlers משוך & קליפה, בום יאם, ג ‘ולי רנצ’ר סטיקס, ג’ ולי ראנץ ‘Crunch N Chew, ג’ ולי Roller Lollipops

מה לתת לילדים: כל זה. זוהי כמות גדולה של סוכר ואדישות.

מה לשמור: משוך החוצה אחד Twizzler על עצמך, אם אתה חייב בהחלט.

משחק ילדים:

מה יש בפנים: Tootsie רול ג ‘וניורס, Tootsie רול חטיפים חטיפים, מיני נקודות, Tootsie Pops, Tootsie פירות רולס (בטעם מלאכותי)

מה לתת לילדים: Tootsie רולס היו bullsh * לא אפילו כאשר יצרני הממתקים של אמריקה התגאה עבודתם. עכשיו שכולם חותכים פינות וממקסמים את שולי הרווח, הם פשוט לטעום חום. נקודות, Pops ו רולס פירות הם איכשהו עבה, סירופיר, יותר מיידיות להקיא. התיק הזה הוא טיול לביתו של קרוב משפחה זקן ואכזר, ואתה לא צריך ללכת לשם יותר.

מה לשמור: הימנע לחלוטין. לתת את זה לילדים הוא להסכים ביצה.

התיק הזה הוא טיול לביתו של קרוב משפחה זקן ואכזר, ואתה לא צריך ללכת לשם יותר.

שקית BOO!

Boo Bag Halloween Candy

מה יש בפנים: בייבי רות, בטרפינגר, נסטלה קראנץ ‘

מה לתת לילדים: בייבי רות. דחייה של נוגט היא ההגדרה של הבגרות.

מה לשמור: נסטלה קראנץ ‘נראה כמעט טוב מדי ליל כל הקדושים; אני זוכרת שקיבלתי את קראקל על ידי המבוגרים של החלוקה שלי, כאילו זה לא היה עלבון. תחזיקו את התינוקות האלה.

שוקולד מאדים מועדפים ועוד!

מאדים Chocolate Favorites

מה יש בפנים: טויקס, 3 מוסקטרים, סניקרס, סטארברסט

מה לתת לילדים: 3 מוסקטרים ​​הוא קרקר המים של קאר של ממתקים: זה לא הבחירה הראשונה של אף אחד, אין לו טעם חזק (מעבר, אני מניח, “אוויר סוכר זול”), אבל זה בכל מקום. תן לילדים לאסוף או להחליף אותם עבור סוכריות טוב יותר. (זה היה שני מוסקטרים ​​לסניקרס אחד בילדותי, אני סקרן לדעת איך נשמר שער החליפין).

מה לשמור: טויקס. הנה שוב, זה באיכות גבוהה מדי ממתק להיות מבוזבז על נסיכות קטנות וצבים נינג ‘ה. לשמור, להכות, לפזר על גלידה.

תיק ענק של ריס מיניאטורה בוטנים כוסות חמאה

מה יש בפנים: ברור.

מה לתת לילדים: שום דבר. קנו שניים מהם, תקעו אותם במקפיא אחר הצהריים, כבו את האורות במרפסת, תעמידו פנים שאתם לא בבית.

מה לשמור: כל זה. זהו הגביע של ריז במצב האידיאלי שלה: קליפת השוקולד היא מספיק עבה כדי לנשוך סיפוק כאשר קפואים, ואת טעם חמאת בוטנים בולטת יותר כאשר זה גוש ולא פטי. זהו הגביע של ריס, ממומש. תן לילדים לקנות את זה בעצמם כשהם מבוגרים מספיק. תן להם משהו לצפות.

דייב הולמס הוא התנדנדות ב Delish כותב על עונת החגים, וכל האוכל שעושה את הזמן הזה של השנה הטוב ביותר. הוא סופר ב-גדול ב Esquire.com, אישיות טלוויזיה ו-אוויר מארח עבור SiriusXM. זיכרונותיו מפלגתו של אחד יפורסמו על ידי הכתר ארכיטיפ ביוני 2016, ואת משחק הקומדיה שלו סקיצה להראות את יום שישי ארבעים פועל חודשי בבית NerdMelt התצוגה בלוס אנג ‘לס.

בצע Delish ב- Instagram.

Loading...