לענוב, או לא לענוד ?: בננה Twinkies

ברוכים הבאים למהדורה השנייה של Delish או Delish. בשבוע שעבר התחלתי דיון לוהט פופקורן, והשבוע אני מקלף את מחשבותיהם של חברי לעבודה על טווינקי בננה.

אני אישית כמו Twinkies – אפילו בננה סוג. לא הייתי אומר שאני משתוקק אליהם כשאני חושב על הקינוח האידיאלי (זה בגלל שהקינוח האידיאלי הוא די הרבה לקוקוס של קוקוס), אבל הם מושכים באותה דרך את הגושים ואת פיצה ארוחת הצהריים תמיד יהיו: אלי , Twinkies טעם כמו נוסטלגיה.

מוקדם יותר השבוע הייתי trolling המקומית Gristedes עבור מוצרים עינויים לבדוק על הקולגות שלי כאשר אני מכה את הקופה: בננה Twinkies. אני אפילו לא יודע את פירותי לקחת על עוגות חטיף קיים (אנחנו לא, לעומת זאת, יודע על Chocodiles בטעם דובדבנים, ללכת דמות). אבל ברגע שראיתי אותם ידעתי מה צריך לעשות.

אני צריך לציין כי המספרים של Delish או השבוע של Delish הם מעט מוטה כי כמה עמיתים לעבודה שלי (לפחות עשרה טסטרים פוטנציאליים) שטוח החוצה סירב לנסות אותם. “אני מריח אותם, “הציע אדם אחד. חלקם אפילו שאלו אותי אם יש לי כל פופקורן sriracha שמאל במקום.

היו מאוד ביקורות מעורבות על בננה Twinkies. בננה הוא טעם מקוטב בפני עצמו, במיוחד את סוג מלאכותי. כמה אנשים היו לתוכו: “טעים, זה טעים כמו לחם בננה עם קרם בפנים.” “אה, כן, אני אוכל אחד מהם”, ו “כדאי לי רק כדי להיות בטוח יותר”, היו כמה רגשות מן הקהל דליש.

להקה של דליש לא היו רגשות חזקים משלהם. “זה בן דוד רחוק של בננה”. זה טעים כמו ננס בטעם בננה בצורת עוגה, ואני לא שונא בננות בננה! ” בודק אחד מתאר את טעם הלוואי הבא, “בעיטה מגעילה במכנסיים”.

למותר לציין שהיה קשר רציני אהבה / שנאה פיתוח עם בננה Twinkies אתמול. אחת ההבחנות החשובות היא שאנשים שאוהבים בננות (או יותר מוצרים אחרים בטעם בננה) נטו ליפול לקטגוריה דליש, ואילו אוהדי טווינקי הקלאסיים התרשמו פחות ולא חשבו שמארחת צריכה “להתעסק עם דבר טוב”.

טווינקי בננה היו קרובים.

טווינקי בננה היו קרובים. מתוך 32 האנשים שניסו אותם, 17 קראו להם לא דליש, בעוד 15 אמרו שהם Delish. מאז ההצבעה היה כל כך קרוב, אני הולך להגיד שאם אתה אוהב דברים בטעם בננה, והם לא טהור קלאסי Twinkie טווינקי, עוגות חטיף לא מסורתיים אולי פשוט שווה לנסות.

הישאר מעודכן עבור מבחן הטעם הבא שלנו שבו אנו לוקחים על האחרונה בחלב ללא חלב: חלב קינואה וחלב אגוזי מלך … לעדן או לא Delish?

האם תנסה בננה Twinkies? ספר לנו את ההערות!

Loading...