השף דילון של שמן ארנב רגליים

תמונה

איור מאת מיכאל טולנד

מתכון באדיבות השף מתיו דילון.

זוהי דרך נפלאה לבשל ארנבת כדי לא להציף את טעם עדין כבר של החיה. שאל את הקצב שלך על הבוהן הקדמית והרגליים האחוריות משני ארנבים שלמים; שמרו את הגופים לקראת הכנה נוספת על פי בחירתכם.

מנות

4

רכיבים

ארנבון ורגליים אחוריות משתי ארנבות

מלח

שמן זית

4 כל עלי דשא טריים

3 גבעולים של טימין טרי

1 ראש שום חצוי רוחב
שאלוט אחד קילף וחתך לשניים

לימון אחד חתך לרבעים

2 כפיות מלח

1 כף פלפל שחור שלם

הכנה

1. יום לפני, או בבוקר, רגליים ארנב מלח ביסודיות ומניחים על מתלה חוט במקרר לניקוז מים וזיהומים מן הבשר.

2. מחממים את התנור ל 275 מעלות צלזיוס.

3. בתנור גדול הוכחה תנור, או מחבת גדולה מספיק כדי להתאים את כל הרגליים ארנב, להגדיר גדול רגליים ארנב אחוריות עם קטנים יותר על גבי. ממלאים מספיק שמן זית כדי לכסות בשר על ידי סנטימטר אחד.

4. מוסיפים שאר המרכיבים ארנבת במחבת ומניחים על התנור.

5. הביאו לרתיחה והכניסו לתנור שחומם מראש, מכוסה, למשך שעה. לאחר שעה אחת לבדוק את הרגליים הקטנות למעלה כדי לראות אם הם נעשים (הם יוכלו בקלות להתרחק מן העצם). אם עדיין קשה, לשמור על בישול עד הסוף. כאשר רגליים קטנות יותר לעשות, לשלוף ולנקות.

6. השאירו רגליים אחוריות גדולות יותר בתנור עד שהם רכים ומושכים את עצמותיהם, כשעה וחצי נוספות. כאשר הרגליים האחוריות סיימו לבשל, ​​לשלוף ולהניח ברגליים קדמיות.

7. זן שמן ומיצים דרך מסננת רשת לתוך מיכל גבוה, ברור, כך שתוכל להציג הפרדת שמן ומיץ. בואו להתיישב.

8. כאשר נוזל התיישבו על 20 עד 30 דקות, שמן צריך להיות על גבי מיץ ארנב בתחתית. שים רגליים ארנב בחזרה לתוך צלחת אתה מבושל אותם פנימה.

9. עכשיו להתחיל שקוע בזהירות מצקת לתוך שמן על גבי, הסרת אותו כיסוי ארנבת במחבת. רק מצקת שמן. כאשר יש לך להסיר את כל השמן אתה יכול (אתה לא תוכל לקבל את כל זה), לשים את מיץ ארנבת לתוך סיר לחמם. הפעל רגליים ארנב בחזרה על תנור וחום לאט עד מוכן לשרת.

10. כאשר מוכן לשרת, בזהירות למשוך רגליים ארנב לשים אותם על מגש שירות. מחממים מיצים ומתבלים במלח ופלפל. יוצקים קצת מיץ מעל ארנב ולוחץ לימון טרי מעל אותם גם כן. טפטוף עם קצת שמן בישול וליהנות עם אלת ירוק ההלבשה.

בחזרה אל השף של דילון.

Loading...