1000 ללא גלוטן מתכונים

תמונה

בפעם הראשונה שמעתי על מישהו שהיה אלרגי לגלוטן (חלבון נפוץ שנמצא בחיטה), הייתי בן 20 וחייתי בספרד. חבר מהתכנית שלי לחו”ל השנה גילה כי הוא לא יכול לאכול גלוטן עקב אלרגיה חמורה מאוד למזון. אני לא זוכר אם הוא קרא למחלת צליאק כאשם, אבל זה נראה סביר. בנוסף על העבריינים הרגילים כמו פסטה, לחם ועוגיות, הופתעתי לגלות שמותגים מסוימים של רוטב סויה ואפילו בשרים מעובדים מעובדים נכללו ברשימת המאכלים האסורים. גלוטן ערמומי! לגנוב את ההנאה של אוכל אסייתי טעימים כריכים מעדנייה מחברי.

אלרגיות למזון זכו להכרה רבה בעשור האחרון, ועם מודעות זו הגיע שפע של מזון מוכן, כמו גם ספרי בישול, שהופכים את החיים עם אלרגיות אלו לקלים הרבה יותר.

קח את הספר החדש של קרול פנסטר 1000 ללא גלוטן מתכונים. עבור אנשים רגישים לגלוטן, ספר הבישול הזה יכול להיות חיוני. יש לו מתכונים, עצות וטיפים למוצרים מהימנים. בנוסף, באיזו תדירות אנחנו באמת מבשלים? ארבעה ימים בשבוע, 52 שבועות בשנה … זה רק 208 מתכונים. הספר הזה מכוסה לך כמו חמש שנים!

פנסטר, Ph.D. ו foodie סובלני גלוטן, פיתחו מתכונים לכל דבר, החל מאפיית וקינוחים למרקים, כריכים, פסטות, בשרים ודגנים. היא גם מציעה תפריטים נושאים המכסים את כל החגים העיקריים, בתוספת מסיבות ילדים ואירועים.

המתכונים שלה הם וריאציות של קלאסיקות הנמצאות על שולחנות משפחה ותפריטי מסעדה כאחד, כגון פנקייקס חמאת, חטיפי גראולה, צ’ילה גריל צ’ילה לחם, קרם מרק עגבניות, אורז מטוגן, קציצות שוודית, ו טונה מסורתית קערה אטריות. נמשכתי אל פטה כמהין טורטליני המפתה במיוחד עם חמאת תפוזים. ויתור על הפסטה יהיה אכזרי מדי!

רוב המאכלים מבוססי הקמח המסורתית בספר זה מיוצרים עם קמח הסורגום של פנסטר / עמילן תפוחי אדמה / תערובת קמח טפיוקה. טחנת האדום של בוב הקמח דורה קמח זמין בקלות חנויות מכולת מזון בריאות רבים, על פי פנסטר.

נסה שלושה מתכונים שלה, ותגיד לנו מה אתה חושב:

  • קרול של סורגום תערובת
  • פנקייקס
  • גריל צ’ילה לחם גבינה

    אז לכל אלה אוהבי מזון רגיש גלוטן בחוץ, הייתי בהחלט לפנות מקום על המדף שלך עבור 1,000 מתכונים ללא גלוטן.

    כמו כן, ספר לנו על המתכונים האהובים עליך ללא גלוטן!

    Loading...